Наш голос — на підтримку МАУП

13 Грудня 2006 12:46

Президенту України В.А.Ющенку
Голові Верховної Ради України О.О.Морозу
Прем'єр-міністру України В.Ф.Януковичу

ЗВЕРНЕННЯ
учасників Міжнародного форуму з голодомору в Україні «Каральні органи єврейсько-більшовицького режиму»

Ми, учасники Міжнародного форуму з голодомору в Україні: каральні органи єврейсько-більшовицького режиму, що відбувся 24 листопада 2006 року в Міжрегіональній Академії управління персоналом, окрім ґрунтовного розгляду означеної наукової і суспільної ваги проблеми, долучаємо також свій гучний голос громадської підтримки на захист МАУП, її долі та подальшої діяльності.

Підставою для такої підтримки є безпрецедентні і фактично антидержавні дії Міністерства освіти і науки України, особисто міністра С.М. Ніколаєнка, спрямовані не просто на перешкоджання господарській діяльності, а й на фактичне знищення МАУП.

Ми знаємо і поділяємо чітку, виважену державницьку, патріотичну позицію, практичну діяльність МАУП щодо розвитку вітчизняної системи освіти, становлення Української України, обстоювання її національних інтересів у світі і це підтверджує не тільки правомірність, а й необхідність такої позиції цього найбільшого — шістдесятитисячного вузівського колективу.

Переконані, що Ви не дасте можливості невігласам від освіти, людям, далеким від національних інтересів, принципів і процесів державотворення, знищити не лише один з найавторитетніших в Україні ВНЗ, а й справжнього провідника національної ідеї.

Просимо врахувати наше слово і вжити відповідних заходів.

Учасники Міжнародного форуму
(Загалом 282 підписи)

Київ, 24 листопада 2006 р.

Поділитися посиланням: