Про Академію

Меню

Наші двері завжди для Вас відкриті – НВК «Престиж» при МАУП

09 Червня 2011 14:57

Ось і завершився ще один навчальний рік у НВК «Престиж» при МАУП, перегорнута ще одна сторінка шкільного літопису.

Підсумком навчального 2010-2011 н.р. став останній дзвоник, який відбувся 27 травня на шкільному подвір’ї. На свято зібралася вся шкільна родина – учні, батьки та вчителі. Гарно прибране шкільне подвір’я, по святковому сяє шкільна площа. Всі гості перехопили подих - на урочисту лінійку входять випускники.  Свято розпочали молодші вихованці закладу, які подарували привітальний танок.

У своєму вітальному слові директор закладу Тимощук О.С. нагадала усім присутнім, яким був цей навчальний рік. Вчителі закладу на чолі з керівництвом поставили перед собою завдання формувати в кожному вихованці гармонійну особистість, щоб зберегти та укріпити фізичне та психологічне здоров’я дітей. Протягом навчального року учнів вчили цінити відносини у сім’ї, з повагою ставитися до народних традицій та звичаїв, до рідної мови та національних цінностей українського народу. Олена Степанівна висловила свою подяку всім вчителям, що працюють у закладі, віддаючи частинку свого серця дітям. Грамотою за багаторічну сумлінну працю був нагороджений вчитель німецької мови, класний керівник 9-го класу Мариніч О.М.. Багато приємних слів було сказано в адресу батьків, які допомагали в облаштуванні закладу та брали активну участь у навчанні та вихованні своїх дітей, разом з класними керівниками та всіма вчителями.

Багато було зроблено за рік, а отже є чим пишатися. Багато учнів НВК «Престиж» брали участь в районних олімпіадах, конкурсах та фестивалях, де здобували призові місця. В районній олімпіаді зі світової літератури учениця 7 класу Ліза Саранчук здобула  ІІІ  місце.  З  інформатики  учень  10 класу  Максим Ісаєв -ІІІ місце. У  мовному  конкурсі  ім.. Яцика Олександра Горчинська  отримала   ІІ  місце.  У  мовно-літературному  конкурсі  ім.. Т.Г. Шевченка ІІ місце посів восьмикласник Богдан Алєксєєнко. На Міжнародному XІ фестивалі «Тарас Шевченко - мовами національних меншин України» Дмитро Табан-Тарлов, 9 клас здобув І місце, Олександра Горчинська, 8 клас - І місце., Максим Ісаєв, 10 клас - ІІІ місце. У написанні районних робіт Малої Академії наук з української літератури Олександра Горчинська здобула ІІ місце, Гаврилюк Богдан, 9 клас - ІІ місце з правознавства. Восьмеро вихованців-переможців нагороджено Похвальними листами за високі досягнення у навчанні.

Закінчився навчальний рік та ще тривають випускні іспити для дев’ятикласників. Побажаємо їм удачі!

 НВК «Престиж» продовжує набір на 2011-2012 н.р

Ми з радістю зустрінемо наших дітей на початку нового навчального року, щоб разом йти до поставленої мети та розпочати ще одну сторінку шкільного літопису.

Школа не зачиняє свої двері, ми чекаємо на своїх вихованців, щоб у вересні знов зустріти дзвінкий гомін дітей.

До нових зустрічей!

Поділитися посиланням: