Про Академію

Меню

Настоятель українського храму в Іспанії отець Тарасій відвідав МАУП

29 Листопада 2011 09:51

24 листопада ц.р. на запрошення Міжнародного відкритого університету МАУП Академію відвідав настоятель парафії Різдва Христового, священик  українського храму міста Малага (Іспанія) Константинопольського Патріархату отець Тарасій Петруняк, котрий духовно опікується місцевою українською школою. Шановний гість ознайомився з духовно-культурними пам’ятками та навчально-просвітницькою інфраструктурою Академії, побував у Міжнародному бібліотечно-інформаційному центрі ім. Ярослава Мудрого, відвідав православний храм на честь Собору Дванадцяти Апостолів, що на території Академії.

Отця Тарасія прийняв проректор з міжнародних зв’язків – генеральний директор МВУ Ігор Піляєв, який разом з директором Департаменту міжнародної освіти Іриною Климковою ознайомив духовну особу з міжнародними інноваційними проектами МАУП у сфері відкритої освіти, зокрема, орієнтованими на потреби української трудової діаспори. Під час ознайомлення з Академією отець Тарасій зустрівся та мав змістовну розмову із завідувачем кафедри українського православ’я та теології МАУП, доцентом Київської духовної академії Української Православної Церкви, доктором богослов’я, протоієреєм Діонісієм Мартишиним.

Отець Тарасій підкреслив нагальну потребу запровадження нових можливостей отримання вищої освіти за допомогою інформаційних технологій для молодого покоління багатотисячної української трудової діаспори в країнах Південної Європи, відзначив величезний освітній та культурний потенціал Академії, який може бути використаний для здійснення відповідних освітніх проектів.

Поділитися посиланням: