Про Академію

Меню

Науково-практична конференція «Сприяння реалізації здорового способу життя в загальноосвітніх навчальних закладах району»

24 Березня 2005 15:00

23 березня в Академії відбулась науково-практична конференція «Сприяння реалізації здорового способу життя в загальноосвітніх навчальних закладах району». Конференція проводилась напередодні Всеукраїнського дня боротьби з туберкульозом. За ініціативи Асоціації медичних працівників, Управління охорони здоров’я Голосіївсьго району та Інформаційно-аналітичного центру дослідження здоров’я молоді МАУП на базі МАУП створена київська міська організація Європейської мережі шкіл сприяння здоров’ю.

Учасники конференції – освітяни, директори шкіл, вчителі-велеологи, медики, психологи - виявили бажання вступити до навчально-виховного комплексу «Середня освіта», який створений на базі МАУП. В ході конференції було ухвалено створити моніторинг стану рівня фізичного здоров’я школярів, з метою спостереження за станом здоров’я під час навчання в школі, для вмілого дозування розумового та фізичного навантаження, обстежувати рівень фізичного здоров’я учнів шкіл Голосіївського району використовуючи комп’ютерну, оздоровчо-діагностичну програму «Школяр», координувати роботу творчих груп вчителів з питань формування навичок здорового способу життя з метою систематизації перспективного педагогічного досвіду тощо.

Поділитися посиланням: