Про Академію

Меню

Навчально-виховний комплекс „Престиж” при МАУП – з любов’ю до дітей

15 Лютого 2012 14:59

Що найголовніше для дітей? Щоб їх любили. Тоді і виховання, і навчання буде в радість. Про роботу свого колективу та навчальний заклад і для найменших, і для школярів, де до дітей ставляться з відкритим серцем, розповіла директор НВК „Престиж” при МАУП Олена Степанівна Тимощук.

- Олено Степнівно, розкажіть, будь ласка, про Ваш заклад. В чому його переваги серед подібних закладів освіти.

Навчально-виховний комплекс «Престиж» при МАУП - це заклад освіти, що надає освітні послуги у сфері дошкільної освіти (догляд за дітьми дошкільного віку, навчання і виховання дітей дошкільного віку), у сфері загальної середньої освіти (надання початкової освіти, надання базової середньої освіти, надання повної загальної середньої освіти).

На даний час у Комплексі діє три дитсадкові групи повного дня: «Сонечко» - молодша група, «Веселята» - середня група, «Берізка» - старша група. Малюки займаються за програмою «Я у світі», що затверджена Міністерством освіти і науки України. Режим роботи в садових групах з 8.00 до 19.00 год., з 13.00 до 15.00 год. денний сон. Для дітей садкових груп ми пропонуємо 5-разове харчування  Групи мають блокову систему, що дає можливість діткам перебувати в групі, як у дома. З дітьми займаються наші вихователі та помічники вихователів, які дарують їм свою любов та ласку, а також дають знання. Крім того щотижня проводяться заняття з хореографії  з фізичної культури, з 3-річного віку дітям проводяться уроки англійської мови, а з 4-х років з дошкільнятами займається логопед. Крім того проводяться обов’язкові години з музичної культури, де діти знайомляться з творчістю світових та українських композиторів та навчаються гри на народних інструментах.

Також у комплексі працюють групи неповного дня, які займаються у «Центрі розвитку дитини» з короткотривалим режимом перебування у закладі. Для підготовки дітей до шкільного виховання, соціальної адаптації дітей до дошкільного виховання.

Початкова школа –це школа з поглибленим вивченням англійської мови. Велика увага приділяється учням першого класу, адже це лише перша сходинка до знань і всього хорошого, доброго, вічного. Для першачків обладнана ігрова та спальні кімнати. Класоводи початкової школи дарують своє серце дітям, навчаючи їх азам шкільної науки. Хотілося б відмітити творчу роботу класного керівника 4-го класу Тетеріної Олени Вікторівни, яка додатково проводить творчі, креативні уроки «Baby-art”.

Середня та старша школа – це школа з поглибленим вивченням двох іноземних мов: англійської та німецької.

Практика свідчить, що учні, які приходять до приватного закладу, потребують особливої уваги. Батьки покладають надію на нашу школу, як на таку, що забезпечить якісну освіту з певних ухилом (додатковими предметами), врахує психологічні особливості кожної дитині, її індивідуальні якості, розвине творчі здібності, організує цікаве і корисне дозвілля в умовах школи повного дня.

Певна кількість  вихованців психологічно не сумісна із великим учнівським колективом, де традиційно панує «загальний» однаковий підхід до всіх.При вступі до закладу не здійснюється конкурсного відбору учнів, заклад не визначає свої пріоритети на роботу лише з обдарованими дітьми.

Зі старшими учнями працюють педагоги - предметники та класні керівники, прагненням яких є виховати порядних, розумних і, що важливо, чесних людей, - майбутнього України.

Програма середньої та старшої школи профільного рівня з 5 класу – іноземна філологія з вивченням правознавства, країнознавства, управління малим бізнесом.

В позаурочний час працюють гуртки та секції, які впливають на  всебічний розвиток  дітей. Серед таких секцій - бойовиий гопак — українське бойове мистецтво, відтворене на основі елементів традиційного козацького бою, що збереглися в народних танцях та власного досвіду дослідника бойових мистецтв львів'янина Володимира Пилата. Акторське мистецтво – яке допомагає дитині вільніше відчувати себе у колективі та проявити свої творчі здібності, працює хореографічна студія «Марія», діти якої тішать всіх нас своїми виступами. Гімнастична секція є дуже хорошим помічником для батьків, адже основна мета роботи цієї студії це здоров’я дитини. Протягом чотирьох років ми співпрацюємо з федерацією карате Києва, діти з радістю відвідують заняття цієї секції. В планах відкриття нових гуртків за інтересами (робото-моделювання, з використанням комп’ютерних технологій   та гуртка шахів).

-Яке гасло Вашого навчального закладу?

 «П(піклування) Р(розвиток) Е(етика) С(сучасність) Т(творчість) И(ініціатива) Ж(життєрадісність)» - ось головний лозунг нашого «Престижу». Унікальність закладу полягає в забезпеченні системи безперервної освіти: дитячий садок - початкова школа – гімназія - академія. Наша робота - виховання, що орієнтоване на розвиток індивідуального потенціалу кожного учня, визнання його особистості як вищої цінності. 

-  Які фахівці працюють у НВК «Престиж»?

– У нас сталий сформованний колектив, який складається з вчителів ентузіастів, які прагнуть передати свої знання дітям та виявити їхні особливості, як говорять, зробити огранку кожної дитини, щоб наші учні ставали діамантами.

Завданняпедагогічного колективу НВК “Престиж” полягає у створенні максимально комфортних психологічних умов для успішного навчання та розвитку творчої особистості підлітків з будь-якими пізнавальними, комунікативно-соціальними, фізичними та психологічними можливостями. 

-   Що планується нового у цьому навчальному році? Чим Ви пишаєтьсь, чого вдалося досягнути за період вашої роботи у НВК «Престиж» ?

Так уже заведено у світі, що людина прагне до кращого, так і наш колектив у новому навчальному році і надалі буде працювати над удосконаленням методично-педагогічної бази, як закладу, так і окремо взятого вчителя. Разом з нашими учнями будемо шукати нові методики, шляхи розв’язання педагогічних питань.

Але звичайно у праці керівника закладу вистачає і багато рутинної, повсякденної роботи щодо вирішення господарських питань, які потрібно вирішувати швидко, щоб умови перебування дітей та колективу НВК "Престиж" при МАУП  у закладі були максимально зручними, комфортними.

Приємно усвідомлювати те, що все, що зроблено, принесло нам хороші результати: а це І, ІІ, ІІІ місця у міському конкурсі читців «із янголом на плечі…», на 9-у фестивалі «Тарас шевченко – мовами меншин», навчальний заклад був відзначений дипломом від міністерства культури та ради національних товариств України, були відзначені дипломами учні нашого закладу у конкурсі читців міського значення ім. Т.Г. Шевченка за ІІ та ІІІ місце. Були здобуті призові місця на районних олімпіадах з математики, ІІ та ІІІ місця, світової літератури – ІІ місце, англійської мови, ІІ місце. Як учасники конкурсів та фестивалів наші учні були нагороджені почесними дипломами та грамотами.

-  Якби Ви обирали навчальний заклад для своєї дитини, на щоб ви порадили звернути увагу батькам?

Перше, на що звертаю увагу, це - педагогічний колектив, наявність вчителів –предметників. Від кожного вчителя залежить дуже багато. Зручне розташування школи також є суттєвим. Безперервність освіти в одному закладі (приміщенні) - як показує практика, діти, які відвідують комплексні заклади освіти, показують кращі знання, та є більш творчими особистостями. Ще такий заклад дає можливість здобувати освіту та навчатися декільком дітей із однієї сім’ї.  Особливе значення я, як і багато батьків, приділяємо наповнюваності класу, адже це можливість вчителя знайти індивідуальний підхід до кожного учня. Комфортні умови перебування дитини у закладі - це матеріальне забезпечення класних кімнат, наявність спеціалізованих приміщень (спортивного, хореографічного, актового залів та тощо). Батьки мають приділяти велику увагу позашкільній та виховної роботи у закладі. можливість дітей відвідувати секції, гуртки. Більшість людей у світі завжди прислухається до свого серця. Тож раджу зайшовши в заклад і відчувши зручність, затишок -  залишайтеся там. я щиро можу сказати, що такий заклад - це НВК "Престиж" при МАУП. Ми завжди раді новим дітям.

Чекаємо на Вас і Ваших дітей!

Наша адреса:
м. Київ, б-р Вигурівський, 13-А,
тел. 530-13-21

Поділитися посиланням: