Навчання попри все разом з МАУП

28 Березня 2022 11:59

МАУП, попри все, продовжує здійснювати навчальний процес по всій Україні.

Академія була заснована у 1989 році та є найбільшим економіко-гуманітарним вищим навчальним закладом України, в якому навчаються студенти з 39 країн світу за 17 спеціальностями.

До складу МАУП входять:

  • Президентський університет (м. Київ);
  • Всеукраїнський університет (більше 40 інститутів та філій у всіх регіонах України);
  • Економіко-правовий технікум;
  • Деснянський економіко-правовий коледж;
  • Деснянський інститут МАУП;
  • навчальний комплекс "Престиж";
  • Міжнародний ліцей МАУП;
  • Дитячий садок “Wonder Kids”;
  • безліч спортивних закладів.

Продуктивний навчальний процес у МАУП забезпечують понад 2300 викладачів, 70% з яких доктори та кандидати наук.

Адміністрація Академії піклується про комфортне навчання та життя своїх студентів за будь-яких обставин.

З початком військової агресії проти України на деяких територіях офлайн навчання стало неможливим. Керівництво МАУП швидко адаптувало навчальний процес до нових реалій, організувавши його у дистанційному режимі. Причому для всіх підрозділів, включаючи школу, Ліцей і дитячий садок.

З 14.03.2022 студенти МАУП знову отримали можливість навчатися за своїми спеціальностями. Є й хороша новина для студентів інших українських ВНЗ: вони можуть приєднатися до студентів відповідних академічних груп МАУП та проходити навчання дистанційно. Завдяки такій системі навчання студенти можуть виконати навчальний план та отримати необхідні кредити Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи, які пізніше будуть визнані в їхньому закладі вищої освіти. Деталі програми за посиланням.

Більше того, студенти МАУП та інших українських ВНЗ, які опинилися як біженці в Польщі, Чехії, Німеччині та інших країнах, вже можуть продовжити навчання в Польщі російською або українською мовами. Міжрегіональна Академія управління персоналом (Київ, Україна) та Вища Школа Внутрішньої Безпеки (Лодзь, Польща) об’єднали свої зусилля, щоб забезпечити українським студентам комфортні умови навчання у цей нелегкий період. Навчання проводиться зручною для студентів мовою, що сприятливо впливає на процес адаптації.

Українські абітурієнти, які з огляду на обставини опинилися на території Польщі, Чехії, Німеччини та інших європейських країн, також отримали можливість не гаяти час, а отримати якісну освіту та диплом Європейського Союзу. Наразі ведеться набір на перший курс за такими навчальними напрямками: Внутрішня безпека, Право, Психологія та Кримінологія.

Навчання в МАУП це завжди комфортні умови для студентів усіх форм навчання та високий рівень здобутих знань.

До того ж, вступити до МАУПу можна онлайн і без ЗНО. Зручно, швидко і без зайвого клопоту! Деталі доступні за посиланням: https://bit.ly/3iuv6OR 

Вже 20 серпня українські абітурієнти зможуть трохи більше дізнатися про процес навчання в Академії, познайомитись з викладачами та визначитись із майбутньою спеціалізацією. День відкритих дверей пройде в режимі онлайн в усіх регіональних підрозділах Академії. У філіях Академії у Львові, Кропивницькому, Дніпрі, Одесі та Хмельницькому День відкритих дверей відбудеться у традиційному офлайн форматі. Комфортно та максимально безпечно. Щоб приєднатися до заходу та отримати знижку 20% на навчання, необхідно зареєструватися на спеціальному сайті заходу.

Ознайомитись зі списком усіх підрозділів МАУП можна за посиланням: https://bit.ly/3NgWL44 

Все буде МАУП!

Поділитися посиланням: