Меню

Не скорені в 33-му, непереможні зараз!

20 Листопада 2014 14:20

В Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся показ документального фільму «Великий голод», присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодомору  1932-1933 років. Цьогорічним гаслом Дня пам’яті стало «Не скорені в 33-му, непереможні зараз!»

«Сьогодні усі зібралися у цій залі з нагоди сумної дати. Ми згадуємо людей, які померли від страшного голоду. За часів Голодомору серед квітучих садів і родючих земель померло більше 7 мільйонів українців. Тому ми вшановуємо пам'ять тих, хто не вижив у ті страшні для України часи» - зазначила директор Департаменту позанавчальної  роботи МАУП Валентина Слісаренко.  Також Валентина Іванівна закликала усіх присутніх долучитися 22 листопада о 16.00 до загальноукраїнської  акції «Запали свічку пам'яті» і вшанувати пам’ять померлих.

 

Фільм «Великий голод» виробництва Студії 1+1, створений редактором ТСН і журналістом Едуардом Лозовим разом з головним режисером ТСН Павлом Овечкіним, не залишив байдужим жодного студента, який був присутній цього дня у кіноконцертному залі «Україна» МАУП.

Показ фільму розпочався цитатою відомої письменниці  та авторки мемуарів Лідії Гінзбург: «Зовсім не в тому річ, що гине мільйон людей, а у тому, що мільйон разів гине одна людина».

Фільм розповідає про народну трагедію України – Голодомор 1932-1933 рр. У ньому зібрані кадри хроніки голодомору, на яких видно, які муки та страждання переживали люди в ті голодні часи. Відвертими і пронизливими до глибини душі є і інтерв’ю очевидців цієї страшної трагедії, які тремтячими голосами згадували як пережили ті жахливі події.   Також у фільмі наводиться низка фактів про те, як людина переносить голодування і що відбувається з її організмом. Не оминули автори стрічки і теми розкуркулення, колективізації та зламу традиційного  ставлення українського народу до землі.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: