Про Академію

Меню

«Нехай МАУП стане для вас талісманом у великому житті!»

14 Червня 2010 09:37

Днями у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулося урочисте вручення дипломі випускникам Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса. Юні фахівці досягли освітньо-кваліфікаційного рівня „магістр” за спеціальністю «Країнознавство».

Привітати випускників прийшли проректор з наукової роботи, завідувач кафедри політології Микола Головатий, заступник директора з міжнародних зв’язків Інституту міжнародних відносин та лінгвістики Нахля Юсеф та в.о. декана факультету стаціонарних форм навчання Інституту міжнародних відносин та лінгвістики Віра Барановська.

Сьогодні, у ХХІ столітті, взаємини між країнами, між блоками, між континентами набули принципово іншого ґатунку, а отже ваша спеціальність»Країнознавство» покликана часом. І особливо актуальних ваш фах в аспекті становлення України у світі міжнародних відносин. Тож незалежно від того, чи будете ви практикувати у державному відомстві, в органах виконавчої влади чи в сфері бізнесу – ваші знання завжди матимуть попит, а ви матимете задоволення від своєї роботи» - наголосив у своєму привітанні доктор політичних наук Микола Головатий.

Студенти спеціальності «Країнознавство» вивчають, крім специфічних предметів, мови різних народів, зокрема, англійську, німецьку, арабську, іспанську, вивчають культуру та геополітичну специфіку країн. Все це необхідно, аби згодом працювати в сфері дипломатії, засобів масової інформації, міжнародних економічних відносин, зв’язків з громадськістю та наводити мости між народами світу.

Звертаючись до своїх студентів, заступник директора з міжнародних зв’язків Нахля Юсеф підкреслила, наскільки духовно збагачує їхня спеціальність «Адже коли ти знаєш мову країни, тоді ти знаєш її світ, знаєш, як мислить народ цієї країни, і тоді ти розумієш його». Тож, безцінні знання, отримані в Академії стануть для них перепусткою в успішне майбутнє. «Нехай МАУП стане для вас талісманом у великому житті!» – побажала своїм студентам Нахля Юсеф.

Успіхів, подальшого розвитку своїх здібностей і професійного зростання побажала випускникам в.о. декана факультету стаціонарних форм навчання Віра Барановська і запросила випускників продовжити освіту в аспірантурі та докторантурі МАУП.

Від імені випускників в ході урочистостей виступив Олександр Алексейченко, який привітав своїх колег і подякував викладачам Академії: «Висловлюю велику вдячність керівництву та викладацькому складу інституту, який протягом цих років давав нам знання, дарував нам любов і тепло, яке ми маємо честь пронести через усе життя і довести, що саме Академія готує якісні професійні кадри, котрі можуть бути гідними представниками соціуму».

Під час урочистостей для випускників востаннє пролунали звуки Гаудеамусу, попереду – професійний шлях, який вчорашні студенти успішно долатимуть і впевнено йтимуть до нових вершин, адже вони – випускники МАУП!

Поділитися посиланням: