Про Академію

Меню

Нові перемоги МАУПівських спортсменів

15 Жовтня 2008 13:58

З 3 по 5 жовтня 2008 року в Будапешті відбувся чемпіонат  Європи з рукопашного бою та контактного карате IBF. Змагання зайняли два дні, першого дня відбувалися командні змагання, другого - особисті. Система проведення командних змагань серед жінок - по 4 спортсменки від країни, серед чоловіків - 7 від кожної країни у команді. У жіночих змаганнях збірна України посіла друге місце, з невеликим відривом поступившись спортсменкам Німеччини. У чоловічих змаганнях була інтрига: у фінальному двобої Україна - Німеччина змагання завершилися з рахунком 3:3 та одна зустріч була внічию. Кожна команда мала представити по одному спортсмену, незалежно від вагової категорії. І їхня зустріч є вирішальною. Від Німеччини був важковаговик (найкращий спортсмен німецької команди). Збірну України представляв студент МАУП Артем Носков, вагова категорія - до 80 кг. У цьому двобої впевнену перемогу з рахунком 7:3 здобув Артем Носков, чим допоміг збірній Україні посісти перше місце. На цьому чемпіонаті збірну України представляли 25 спортсменів, 3 з них - студенти МАУП. Всі троє спортсменів здобули золоті нагороди. У ваговій категорії до 70 кг студент Українсько-арабського інституту Олексій Задніпряний виграв три поєдинки. У фіналі він впевнено здолав дуже сильного спортсмена з Німеччини. У ваговій категорії до 80 кг студент Інституту Міжнародної економіки Артем Носков переміг у трьох поєдинках. Він здолав з рахунком 7:6 досвідченого спортсмена з Німеччини. У ваговій категорії до 90 кг переміг студент Інституту права Антон Бочкарьов. Змагався переможно у трьох поєдинках. У фіналі переміг у напруженому поєдинку свого земляка.

3 жовтня відбувся конгрес IBF, на якому порушувалися важливі питання організації. Для України ці питання мали особливе значення. На конгресі відбулося голосування та обрання двох віце-президентів IBF. Ними стали радник з безпеки заступника голови наглядової ради МАУП, перший віце-президент Федерації рукопашного бою України, майстер 8-го дану з рукопашного бою Олександр Гартвич та керівник Федерації IBF Польщі Вієслав Бігос. Олександрові Гартвичу Президент IBF доручив питання розвитку рукопашного бою фул-контакт. Друге важливе питання - обрання місцем проведення чемпіонату Європи-2010 Києва. Це рішення було прийнято після проведення у Києві чемпіонату світу-2006.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо успіхів у підготовці до чемпіонату світу-2009, який відбудеться у Голландії.