Меню

Нові перемоги студентів МАУП на Чемпіонаті України з вільної боротьби в Полтаві

14 Липня 2009 14:42

Історія спортивної боротьби в Україні має свої традиції. Був на Київській Русі силач Кирило Кожум’яка, Запорізька Січ славилася силою козацькою... Побороти відомих силачів світу, здивувати Європу та Америку, підняти спорт незалежної України – це виявилось українським борцям під силу... Не завжди вони мали ідеальні умови для тренувань, але все ж стали великими - завдяки таланту, праці, силі волі...

Міжрегіональна Академія управління персоналом – навчальний заклад, який продовжує та розвиває історичні традиції спортивної боротьби. В Академії впевнені, що виховання фізично здорової молоді - одна з умов формування гармонійно розвиненої та успішної людини. Крім того, між Асоціацією спортивної боротьби та Міжрегіональною Академією управління персоналом укладено угоду про співпрацю. Академія пишається своїми олімпійськими чемпіонами та призерами олімпійських ігор – нинішніми студентами, або ж уже випускниками. А це - Ельбрус Тедєєв, Василь Вірастюк, Ірина Мерлені, Володимир Шацьких, Ігор Разорьонов, Антон Бочкарьов, Наталя Скакун, та інші.

Цього разу вихованці МАУП показали відмінні результати на Чемпіонаті України з вільної боротьби в Полтаві. Турнір із символічною назвою «Полтавська битва» був присвячений ювілею історичної події - 300-літтю Полтавської битви і проходив у спортивному комплексі «Динамо» з 7 по 10 липня. Змагалися спортсмени з усіх регіонів. Генеральним спонсором турніру виступила Міжрегіональна Академія управління персоналом.

Перед початком турніру перший віце-президент спортивної боротьби України Ростислав Щокін та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Віктор Пожичевський побажали успіхів усім спортсменам-борцям.

Серед учасників були студенти МАУП. Вони показали високі спортивні досягнення. Перше місце у ваговій категорії до 84 кілограм здобув студент Інституту менеджменту та бізнесу МАУП Ібрагім Алдатов, який переміг бронзового призера Олімпійських ігор-2008 Тараса Данько. Новоспечений Чемпіон поділився своїми враженнями: «Не має значення хто твій суперник – бронзовий призер Пекіну чи просто перспективний хлопець, на килимі важливо викладатися максимально. Звання Чемпіона України в категорії 84 кг додасть мені впевненості на чемпіонаті світу в Данії. Відчуваю, що дещо не вистачає ваги, а разом з тим фізичної потужності. Разом з тренерами буду працювати над цим, час ще є».

Ще один студент Академії Василь Тесьминецький вже вкотре довів, що він найсильніший в найважчій категорії (до 120кг) і виборов золоту медаль.

Непогані результати показала й Ірина Харив, яка здобула срібло у ваговій категорії до 59 кг. У ваговій категорії до 60 кг 3 місце посів студент МАУП Сергій Бурятинський.

Вітаємо наших спортсменів з новими досягненнями у спортивній кар’єрі і бажаємо нових перемог!