Нові студенти МАУП

25 Жовтня 2011 14:46

Нещодавно аудиторії Міжрегіональної Академії управління персоналом  заповнилися новими студентами, які вступили до Академії на заочну та дистанційну форму навчання. Цього року до Президентського університету вступили 767 студентів, а до регіональних підрозділів МАУП – більше, ніж 1500 тисяч чоловік. З цього приводу в МАУП відбулося святкове вручення студентських квитків тим, хто буде здобувати ступінь бакалавра, спеціаліста і магістра.

Присутні на святі  Інституту соціальних наук та самоврядування та Інституту менеджменту та бізнесу почули вітальні промови  директорів Інститутів:  доктора біологічних наук, професора Олени Вікторівни Баєвої, директора інституту, доктора політичних наук, професора, академіка Української Академії наук Івана Павловича Бідзюри.

Олена Вікторівна привітала усіх з такою хвилюючою подією для кожного студента Академії: „Підготовка менеджера – це дуже відповідальна справа. Менеджер повинен володіти широким колом знань з економіки, маркетингу, комп’ютерних технологій та інших дисциплін, аби гідно зайняти свою нішу на ринку праці”. Директор Інституту менеджменту та бізнесу розказала про політику навчання та актуальні спеціалізації, які пропонує Інститут, а саме: «менеджмент туризму та готельного бізнесу», «економіка та управління бізнесом», «медичний та фармацевтичний менеджмент», «страховий менеджмент в охороні здоров'я», «управління навчальним закладом» та інші.  

У своєму вступному слові  Іван Павлович наголосив: «Я дуже радий, що ви обрали психологію та соціологію. Для декого завтра відбудуться перші лекції та ази освоєння цих важких, але крайнє необхідних суспільству спеціальностей. Ми дамо вам високий рівень професійних знань, якими користуються сьогодні на ринку знань в галузі психології та соціології. З сьогоднішнього дня ми з вами колеги. Професорська – викладацький склад нашого інституту володіє тим рівнем знань, який в деяких питаннях дорівнює першому університету Великобританії-Оксфордському університету, іншим провідним зарубіжним вищим навчальним закладам, Національному Університету імені Тараса Шевченка та інших».

Сьогодні в Академії також вітали студентів, які обрали спеціалізації «право», «політологія», «менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «міжнародна економіка та банківська справа», «міжнародна економіка та фінанси», «облік і аудит», «міжнародні відносини і дипломатія», а також спеціальність -«програмна інженерія» та інші.

Долучайтесь і ви до дружньої академічної сім’ї!

Поділитися посиланням: