Про Академію

Меню

Новий голова Студентської ради – Руслан Бобир!

08 Жовтня 2014 10:39

7 жовтня у конференц-залі Міжрегіональної Академії управління персоналом відбулися вибори голови Студентської ради.

На виборах були присутні представники від усіх інститутів Академії. Засідання проводила директор Департаменту позанавчальної  роботи МАУП Валентина Слісаренко.

 

На початку із звітом про виконану роботу виступила попередня голова Студентської ради студентка Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса Аріна Коломієць: «Цей рік виявився досить насиченим, веселим і продуктивним. У 2013-2014 рр. із керівництвом Академії ми провели чимало заходів, які запам’ятаються усім нам на довгі роки!». Аріна побажала своєму наступникові удачі і дала поради на новий навчальний рік.

На посаду до органу студентського самоуправління було висунуто 5 кандидатури, серед яких:

·        Анна Кузьменко –  студентка 2-го курсу Українсько-Російського інституту менеджменту та бізнесу імені Богдана Хмельницького МАУП;

·        Євген Семеніхін – студент 4-го курсу Інституту міжнародної економіки та фінансів імені Святої Великої княгині Ольги МАУП;

·        Руслан Бобир – студент 3-го курсу Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса МАУП;

·        Ірина Дьячковська – студентка 2-го курсу Інституту реклами;

·        Максим Кришевський – студент 3-го курсу Інститут права ім. князя Володимира Великого МАУП.

У своїх передвиборчих програмах кандидати пропонували сформувати команди КВН, налагодити співробітництво з іншими вищими навчальними закладами, запровадити програму обміну студентами з закордону, організовувати наукові конференції та семінари на актуальні теми сьогодення, впровадити новітні програми по інформуванню студентів щодо заходів Академії та інші.

 

Серед особливостей передвиборчих кампаній, що вирізняло програми кандидатів, були: запровадження турнірів на логіку та по кіберспорту, створення театрально гуртка, формування груп, які проводили б екстрені засідання з питань налагодження навчального процесу, тощо.

  

Після виступу усіх кандидатів розпочалося голосування. Голосування проходило в один тур: кожному виборцю було видано мандат, на звороті якого він мав написати кандидата, який, на його думку, є гідним стати головою Студради. Заповнені мандати виборці кидали до прозорої скрині. Далі члени  підрахункової комісії (Микита Авер’янов (Інститут міжнародної економіки та фінансів), Владислав Бєляєв (Інститут міжнародних відносин та лінгвістики), Анастасія Логушева (Інститут реклами)) підбили підсумки голосування. Тож, за результатами головою Студентської ради Міжрегіональної Академії управління персоналом став Руслан Бобир.

 

Наприкінці напутнє слово для новообраної Студентської ради мав проректор з наукової та виховної роботи Микола Головатий. Микола Федорович подякував Аріні Коломієць за хорошу роботу у минулому навчальному році, а також відзначив, що Руслан Бобир стане достойним головою Студради.

Крім цього проректор наголосив на основних завданнях нового самоврядування, на які варто звернути увагу, серед них: навчальна дисципліна, заохочення студентів до здобуття знань та врахування інтересів студентства під час заходів.

Вітаємо нового голову!

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: