Про Академію

Меню

Обрати свій шлях до освіти допоможе екскурсія в Академії

21 Жовтня 2008 12:42

Центр по роботі з середніми закладами освіти є структурним підрозділом департаменту довузівської підготовки. Центр встановлює контакти з загальноосвітніми школами, ліцеями та гімназіями м. Києва та Київської області з метою збільшення кількості бажаючих вступити навчатись до Академії, Економіко - правового технікуму при МАУП, на Підготовче відділення та в профільні класи МАУП, що функціонують в багатьох школах м. Києва та передмістя.

Про основні напрямки роботи центру розповіла директор Валентина Левченко.

- Валентина Василівна, яка робота проводиться з учнями старших класів, щоб заохотити до вступу в МАУП?

Щоб заохотити учнів старших класів до вступу в МАУП проводиться іміджево-інформаційна робота в школах серед старшокласників, їх батьків на батьківських зборах та освітніх виставках Всеукраїнського рівня, та виставках, що влаштовують для випускників шкіл районні Управління освіти. Враховуючи необхідність донести інформацію до широкого загалу працівники центру систематично виїжджають в районні центри зайнятості для участі у «Ярмарках професій та вакансій», надаючи інформацію щодо навчання в МАУП та проведення щорічної Всеукраїнської олімпіади МАУП з профільних дисциплін для учнів 9-х та 11-х класів.

Навесні кожного року Центр по роботі з середніми закладами освіти проводить Всеукраїнську шкільну олімпіаду МАУП з профільних дисциплін, до якої залучаються учні з усіх регіонів України. Учні, які займають І – ІІІ місця, отримують 10% знижку в оплаті на весь термін навчання та зараховуються до Академії поза конкурсом при наявності сертифікату українського центру оцінювання якості освіти.

- В чому полягає робота Центру щодо співпраці з директорами шкіл?

Важливою складовою роботи Центру є співпраця з директорами шкіл, гімназій та ліцеїв та укладання угод про співробітництво і створення Навчально-виховних комплексів «МАУП – середня освіта». Нині до складу цього комплексу входить майже 270 шкіл. Це дає можливість проводити профорієнтаційну роботу в школах, а також запрошувати учнів старших класів на екскурсії до студентського містечка МАУП.

- З якою метою організовуються екскурсії до Академії?

Ми вважаємо, що окрім іміджево–інформаційного призначення щодо набору студентів до МАУП, екскурсії сприяють ще й патріотичному та естетичному розвитку школярів.

На території студентського містечка МАУП чудово представлені всі культурні епохи розвитку українського народу та цивілізації взагалі, починаючи від Трипільської культури, часів Київської Русі до сьогодення нашої країни. Прекрасно представлена епоха давньогрецької культури – колиски науки, культури та філософії людства. Це Давньогрецький сквер із погруддями великих філософів Платона, Аристотеля та Сократа, Парк семи чудес світу, алея Муз, студентський підземний клуб «У Міноса». Сучасність чудово представлена «Сходами української культури» та «Садом України». «Сад України» - це найвища точка Деміївських схилів, де розташувалося студентське містечко МАУП, що є також своєрідним символом.

Під час екскурсії учні відвідують студентські аудиторії, чудовий Міжнародний бібліотечний центр ім. Ярослава Мудрого, отримують інформацію щодо навчання в Академії. Старшокласникам розповідають про цікаве студентське життя, велику кількість гуртків – творчих та спортивних, що надають можливості розкрити таланти та обдарування, тому не дивно, що студенти МАУП мають такий високий рівень спортивних здобутків: 3 олімпійських чемпіона в Афінах та 2 призери на Олімпіаді у Пекіні. Таким чином, учні шкіл, відвідавши Академію, можуть самі пересвідчитися, що студенти МАУП дійсно мають всі можливості отримати якісну освіту та розвинутися духовно і фізично.

 

Поділитися посиланням: