Про Академію

Меню

«ОСІНЬ ГОЛОСІЇВА» - традиційний конкурс студентської творчості відбувся у МАУП

03 Грудня 2008 16:40

 Традиційний конкурс студентської творчості «Осінь Голосіїва» провів нещодавно свій відбірковий тур у концертній залі Міжрегіональної Академії управління персоналом. Незважаючи на те, що цього разу конкурс проводиться наприкінці осені-на початку зими, в залі, як завжди, панувала атмосфера піднесення і творчого натхнення. Цього року у конкурсі беруть участь представники багатьох вищих навчальних закладів: Київський інститут музики імені Р.М.Глієра, МАУП, Київське вище професійне училище деревообробки, Національний університет біоресурсів і природокористування України , Київський гуманітарний інститут, Київський транспортно-економічний технікум, Академія праці та соціальних відносин, Національний університет харчових технологій.

Акція проводиться за сприяння Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Голосіївської адміністрації.

Про те, як проходить конкурс розповіла Головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді Вікторія Вікторівна Галайдюк: «Всі вищі навчальні заклади, які знаходяться на території Голосіївського району подають заявки на участь у конкурсі. Сьогодні ми проводимо відбірко вий тур, прослуховуємо і переглядаємо усіх кандидатів. Це фестиваль художньої творчості серед студентів і нам цікаво все, що представляє студентство, студентська молодь. Перш за все, нам цікава авторська пісня, але тут представлений широкий спектр жанрів: і вокал, і інструментальна музика, і танцювальні номери, і акапельні виступи, і ми готові розглядати і інші жанри, якщо вони будуть запропоновані учасниками. Мета цього заходу – знайти цікаву і перспективну творчу молодь, надати їй можливість проявити себе у творчості, як то кажуть - «Ми шукаємо таланти!». А вже знаючи, у яких вищих навчальних закладах є творчі колективи, ми залучаємо їх до участі у районних, міських культурно-мистецьких заходах, запрошуємо студентські танцювальні і вокальні колективи для виступів у різноманітних концертах, для участі у фестивалях. Крім того, такі конкурси – це своєрідна організація дозвілля молоді, це також дуже важливо».

Кожен з учасників намагався представити свої виступи як найкраще, так від Національного університету біоресурсів і природокористування України виступив Вокальний квінтет «Amero» з італійською піснею «Ті аmero» («Кохатиму»), а також студентка Катерина Іванова – виконавиця українських естрадних пісень. Про своїх підопічних розповіла старший викладач кафедри культурології НУБіП України Анна Борисівна Каргальцева: «Такі конкурси, безперечно, заохочують студентів до творчості, до подальшого розвитку у цій сфері. І та робота, якою ми займаємося зі студентами у вільний час, це дуже корисно, оскільки вони займаються улюбленою справою, яка приносить їм задоволення і надихає на нові досягнення».

Серед учасників були і студенти мистецьких вузів, зокрема Андрій Кусяк навчається на третьому курсі Київського інституту музики імені Р.М.Глієра і займається класичним вокалом: «Сьогодні я виконував класичний твір «Пам’яті Карузо». Цей твір завжди приносить успіх молодим виконавцям, тут можна не лише продемонструвати вокал, але й характер, емоції, які несе ця пісня. У майбутньому я хочу стати оперним співаком, і вважаю, що головне, аби творчість приносила радість і задоволення людям і мені також».

Міжрегіональна Академія управління персоналом, яка приймала в своїх стінах учасників конкурсу, була також представлена кількома виконавцями ігор Кругляк і Марина Гарбуз представили продемонстрували компетентному журі прекрасний вокал, крім того порадували своїми виступами вокальний колектив Академії «Глорія», виконавши досить складні музичні твори – джазову композицію «Аероплан» та класичний твір «Libero me». Своїм баченням музичної творчості поділилася одна з учасниць вокальної студії «Глорія» студентка третього курсу МАУП Діана Щербакова: «Музика для мене – це величезне душевне і моральне задоволення. Скажімо так – я вчуся літати в музиці! Саме так. Музика вчить жити в якомусь зовсім іншому світі. Для мене це велика справа».

Мабуть до цієї думки приєдналися б і учасники Ансамблю танцю «Перлина», які представили увазі журі народний танець «Тірольський» - жартівливий, запальний і веселий. Танцювальний жанр був представлений ще одним навчальним закладом. Достойно виступили тут танцюристи з Київського вищого професійного училища деревообробки, показавши добру хореографічну підготовку і у бальному танці, і в естрадній композиції, і в магічному східному танку.

Тож, журі було над чим замислитися, а глядачам – кому аплодувати. Завзяті учасники конкурсу продемонстрували яскраві таланти і натхненне виконання, і ще раз довели, що студентство – найбільш прогресивна частина суспільства – вони постійно здобувають нові вершини у навчанні і творчості і розвивають свої таланти і здібності. Побажаємо їм нових успіхів!

Поділитися посиланням: