Особиста безпека людини

14 Липня 2010 15:16

З 14 по 28 червня цього року в селищі Залізний порт Херсонської обл. пройшов щорічний науково-практичний семінар на тему «Особиста безпека людини». Проведення цього семінару відбулося за сприяння Навчального Центру особистої безпеки людини та національних одноборств і служби безпеки МАУП.

 

Учасниками семінару були заступники директорів з безпеки регіональних підрозділів МАУП та викладачі кафедри фізичного виховання МАУП. Викладачі семінарів – директор Служби безпеки МАУП Геннадій Бескопильний, директор Навчального Центру особистої безпеки людини та національних одноборств Ігор Шаров, радник з безпеки заступника Голови Наглядової Ради МАУП Олександр Гартвич.

Важливо, що в цьому році семінар зібрав рекордну кількість учасників з регіональних представництв Міжрегіональної Академії управління персоналом. Це учасники з Херсонського, Дніпропетровського, Донецького, Конотопського, Хмельницького, Львівського, Дніпродзержинського, Кіровоградського, Одеського та  Тернопільського інститутів МАУП.

Про особливості проведення семінару розповів директор Навчального Центру особистої безпеки людини та національних одноборств Ігор Шаров: «В цілому семінар дув дуже цікавим, корисним та продуктивним. Кожного дня проходило по три заняття – одне теоретичне, два практичних. Всі учасники оцінили важливість проведення даного семінару з особистої безпеки людини. Також на семінарі були розглянуті питання безпеки діяльності Академії і як наслідок семінарів планується організувати нові заходи фізичного та економічного захисту Академії».

Поділитися посиланням: