Про Академію

Меню

Останній дзвоник для випускників ліцею МАУП

31 Травня 2006 16:06

Відомо, що в МАУП впроваджено багаторівневу систему навчання, яке розпочинається в академічному ліцеї, після закінчення 9-го класу – в технікумі, і продовжується на вищих рівнях – в інститутах, аспірантурі, докторантурі. Тож почати навчатися можна вже з першого класу в ліцеї МАУП.

Академічний ліцей є учасником проекту асоційованих шкіл ЮНЕСКО.

Сьогодні у чотирьох відділеннях ліцею МАУП навчаються близько 300 учнів.

31 травня відбувся урочистий випуск Академічного ліцею МАУП. Останній дзвоник пролунав для 125 випускників ліцею у музеї Великої Вітчизняної війни, що стало уроком патріотизму для молоді.

Навчання в ліцеї проводиться за сучасними оригінальними методиками з використанням ділових ігор, комп'ютерного тестування з навчальних дисциплін, тренінгів.

При вступі учні проходять комп'ютерне тестування з української мови та літератури, математичної логіки, іноземної мови (за вибором). Учні ліцею навчаються за спеціальностями: управління малим бізнесом; основи соціально-правової роботи; інформаційні технології; міжнародні відносини; психологія; політологія; філологія. Випускники Ліцею МАУП одержують атестат про повну загальну середню освіту державного зразка та диплом МАУП про початкову допрофесійну підготовку. Якщо вони прагнуть продовжити освіту в МАУП, то зараховуються до Академії без вступних іспитів зі знижкою в оплаті за навчання.

Життя ліцеїстів різноманітне і цікаве: з найважливіших проблем проводяться учнівські референдуми; складається і оприлюднюється рейтинг учнів та вчителів Ліцею; Рада Ліцею щорічно визначає кращих ліцеїстів з усіх предметів, а також кращого ліцеїста року.

Тож випускникам, які цього дня отримали атестати, буде що згадати про роки навчання в ліцеї, а знання, отримані тут допоможуть здобути обрані спеціальності і досягти значних успіхів.

Поділитися посиланням: