Останній дзвоник у ліцеї МАУП

30 Травня 2008 16:09

30 травня випускники загальноосвітнього навчального закладу «Ліцей МАУП», відзначають своє останнє школярське свято. Цього дня для них востаннє прозвучав шкільний дзвоник. Як і щороку, Ліцей МАУП випустив у світ своїх вихованців добре підготовленими та впевненими у своєму майбутньому. Адже випускників одинадцятого класу Ліцею завжди чекають в Інститутах Президентського університету МАУП, а випускників дев’ятого класу – в технікумах при МАУП, і як показує багаторічна практика – більшість ліцеїстів залишаються навчатися в Академії і здобувають тут вищу освіту.

Ректор Академії Микола Головатий побажав випускникам наснаги і наполегливості у досягненні нових освітніх вершин, а також щастя і успіхів на життєвому шляху.

Привітати юних випускників завітала проректор з виховної роботи МАУП Людмила Біжик. Вона побажала юним ліцеїстам впевнено іти у життя і обирати професію до душі, щоб не лише мати можливість добре заробляти, але й реалізувати себе як особистість.

Директор Ліцею – Ірина Виговська, перш за все подякувала батькам і вчителям за виховання молоді, яка цього дня робить перший крок у життя.

Молодші учні Ліцею також прийшли привітати своїх старших колег, підготувавши для них святкову концертну програму – з танцями та співами.

Поділитися посиланням: