Про Академію

Меню

Переможці І Студентської Спартакіади МАУП з футболу вже відомі

21 Вересня 2009 14:14

Нещодавно в Міжрегіональній Академії управління персоналом розпочався другий етап І Студентської Спартакіади. Першим видом спорту другого етапу, за яким відбулися змагання, став футбол. Протягом 15 – 18 вересня команди всіх навчальних підрозділів МАУП активно боролися за здобуття першості серед футболу. І ось відомі результати.

Офіційне вручення нагород переможцям проводили: представник Всеукраїнської футбольної Асоціації студентів України Олексій Колесник, головний тренер Студентської збірної України з футболу Володимир Лозинський, директор департаменту фізичної культури та спорту та викладацько-тренерський колектив МАУП.

Золоту медаль, Кубок Переможця та диплом І ступеня отримала команда Інституту менеджменту та бізнесу, яка виборола перше місце. Другу сходинку, срібну медаль та диплом ІІ ступеня отримала команда Інституту соціальних наук. На третій позиції опинилася команда інституту права, яка отримала диплом ІІІ ступеня та бронзову медаль. Іншим командам дісталися заохочувальні очки: ІV місце – команда Інституту менеджменту та бізнесу, V місце – команда Економіко-правового технікуму при МАУП, VІ місце – команда Інституту міжнародної економіки та інформаційних технологій.

Крім того, було нагороджено найкращого бомбардира минулого чемпіонату України, гравця студентської збірної МАУП, студента Інституту менеджменту та бізнесу МАУП Артема Охріменка. За найбільшу кількість забитих м’ячів молодий футболіст отримав спеціальний приз від ВФАС та Міністерства освіти і науки України.

Щиро вітаємо спортсменів МАУП, бажаємо нових перемог та високих спортивних досягнень. Зауважимо, що результати футбольного змагання вплинули на загальне розташування команд у турнірній таблиці Спартакіади.

Поділитися посиланням: