ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ «АРТПАЛІТРА»18-19 травня 2006 року
«ВОКАЛ»
НОМІНАЦІЯ «НАРОДНА ПІСНЯ»
1. Фольклорна студія МАУП - І місце
2. Марина Гарбуз, Світлана Попова (ЕПТ при МАУП) – ІІ місце
НОМІНАЦІЯ «АВТОРСЬКА ПІСНЯ»
1. Юлія Джура (Яготинська філія МАУП)
НОМІНАЦІЯ «ЕСТРАДНА ПІСНЯ»
1. Лілія Коцар (Черкаська філія МАУП) - І місце
2. Марина Гарбуз (ЕПТ при МАУП) - І місце
3. Юлія Джура (Яготинська філія МАУП) - І місце
4. Яна Шкуропат (Вінницький інститут МАУП) – ІІ місце
5. Ірина Патлавська (ЕПТ при МАУП) - ІІ місце
6. Юлія Коршак (ІМЕФ) - ІІ місце
7. Ірина Пузей (ІП) - ІІІ місце
8. Ольга Коваленко (Кіровоградський інститут МАУП) – ІІІ місце
НОМІНАЦІЯ «Креативне виконання»
1. Олекса Волинський (ІСН)
НОМІНАЦІЯ « АНСАМБЛЬ »
1. ВІА «Парадайз» (Яготинська філія МАУП) – І місце
НОМІНАЦІЯ « ДУЕТ »
1. Дует «Сієста» (Херсонська філія МАУП) – І місце
НОМІНАЦІЯ « БАРДІВСЬКА ПІСНЯ»
1. Анатолій Яворський (ІМВ) - І місце
2. Сергій Назаренко (ІМЕФ) - ІІ місце
НОМІНАЦІЯ «ЛІТЕРАТУРНА ТВОРЧІСТЬ » (ДЕКЛАМУВАННЯ)
1. Кушніренко Ірина - І місце (Яготинська філія МАУП)
2. Кузьменко Олексій - ІІ місце (ЕПТ при МАУП)
3. Нетудихата Сніжана - ІІІ місце (ЕПТ при МАУП)
4. «Вінок сонетів» - ІІІ місце (ЕПТ при МАУП)
5. Юлія Широка - ІІІ місце (Яготинська філія МАУП)
НОМІНАЦІЯ «ВЛАСНА ПОЕЗІЯ »
1. Разгонова Ірина - І місце (Інститут лінгвістики);
2. Ліліана Ващишин - І місце (Львівський інститут МАУП)
4. Юлія Пекерс - ІІ місце (ЕПТ при МАУП)
5. Вадим Василевський – ІІ місце (Інститут права)
6. Роман Бойко - ІІІ місце (Інститут права)
7. Лілія Якубець - ІІІ місце (Тернопільська філія МАУП)
8. Ганна Даник - ІІІ місце (ІСН)
9. Максим Чернишов - ІІІ місце (Інститут лінгвістики)
НОМІНАЦІЯ «ЛІТЕРАТУРНО – МУЗИЧНА КОМПОЗИЦІЯ»
ДЕКОРАТИВНО – ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО
НОМІНАЦІЯ «ВИШИВКА»
1. Мар’яна Когут - І місце (Прикарпатський інститут МАУП)
2. Галина Дендяк - ІІ місце (Прикарпатський інститут МАУП)
3. Галина Мисько - ІІІ місце (Прикарпатський інститут МАУП)
НОМІНАЦІЯ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»
1. Оксана Серганова - І місце (Дарницьке відділення ЕПТ)
2. Наталія Бабенко - І місце (ІМЕФ)
3. Наталія Ребенюк - ІІ місце (Тернопільська філія)
4. Тетяна Мащук - ІІІ місце (ЕПТ при МАУП)
НОМІНАЦІЯ «ХОРЕОГРАФІЯ»
1. «Брек - данс» - І місце (Яготинська філія МАУП)
2. «Східний танок» - ІІ місце (Придунайська філія МАУП)
3. Ірина Махлай - ІІІ місце (ІП)
4. Марія Дзигал - ІІІ місце (ІМЕФ)
5. Дар’я Мікіткова - ІІІ місце (ЕПТ при МАУП)
НОМІНАЦІЯ «ФОТОМИСТЕЦТВО»
1. Цанков Володимир - І місце (ІМЕФ);
2. Андрій Кравчук - ІІ місце (ІМЕФ)
3. Олег Яременко - ІІІ місце (ІП)
НОМІНАЦІЯ «ОРИГІНАЛЬНИЙ ЖАНР»
1. Олена Стешенко - І місце (ЕПТ при МАУП)
НОМІНАЦІЯ «ДИЗАЙН ОДЯГУ»
1. Олена Луценко - І місце (ІП)
НОМІНАЦІЯ «ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО»
1. Яготинська філія МАУП - І місце
2. Львівський інститут МАУП - ІІ місце
НОМІНАЦІЯ «СТЕМ»
1. «Любов» - І місце (команди КВН Київ - Луганськ)
2. Дніпропетровський інститут МАУП – ІІ місце
3. Команда КВН ІМЕФ - ІІІ місце