«Перлина»: погляд у минуле

10 Червня 2014 16:06

Запальними танками та феєричними постановками запам’яталася минула п’ятниця у Міжрегіональній Академії управління персоналом. Цього дня у стінах вишу відбувся сольний концерт народного ансамблю «Перлина» під назвою «Погляд у минуле».

 

Протягом восьми років танцювальний колектив радує своїми постановками і виступами чи не кожен захід в Академії. Тож творчий вечір став справжньою скарбницею танцювальних номерів колективу, які представили глядачам всю історію існування «Перлини». На концерті танцюристи показали майстерність більш ніж у 10-ти постановках з театралізованим дійством. Красуні-дівчата та вправні хлопці з великою майстерністю справно витанцьовували рухи. Чого вартував лише ігровий танок хлопців із скакалками: парубки стрибали, робили трюки і танцювали з довгими мотузками довжиною від 3-х до 6-ти метрів. Його колектив виконував вдруге. Дебют танцю відбувся на конкурсі ім. П. Вірського. «На конкурсі П.Вірського цей танок визнали найскладнішим з точки зору технічного виконання. Адже танцювати і одночасно стрибати на скакалці досить складно. Дуже мало колективів включають його до своїх програм, адже він потребує довгої і важкої підготовки» - зазначив керівник народного ансамблю танцю «Перлина» Андрій Науменко.

 

Кожен танок ілюструє життя колективу: події, які відбуваються з танцівниками, вони виражають у танці. Не винятком стала і танцювальна постановка «Березнянка», яка була вперше продемонстрована глядачам. Цей танок з давніх часів вважається весільним і на концерті він був виконаний неспроста. Двоє танцівників познайомилися і побралися саме завдяки колективу. Юрій Хайлак та Наталя Косьміна стали другою за історію «Перлини» парою, яка  з’єдналася у колі танцювальної сім’ї.

Під час концерту на великому екрані глядачі могли спостерігати за життям танцівників протягом 8-ми років у міні-фільмі. «Не можна словами передати ту атмосферу, яка панує на репетиціях і під час підготовки. Дуже важливо показати такі моменти глядачеві, щоб він міг заглянути глибше в основи танцювального колективу. І саме після таких кадрів публіка зовсім по-іншому сприймає танці» - підкреслив Андрій Науменко.

На святі танцю відбулась урочиста церемонія нагородження найкращих танцівників:

У номінації «Визнання» перемогу здобув випускник МАУП Євген Мошнянко;

«Кращим ігровим танцівником року» був визнаний Андрій Кравченко;

«Кращим технічним танцівником року» став Олексій Дзвоник.

Дебютанти «Перлини» отримали пам’ятні призи та відзнаки. Директор Департаменту позанавчально роботи МАУП Валентина Слісаренко вручила керівнику народного ансамблю Андрію Науменку почесну грамоту Академії за вагомий внесок у розвиток творчості студентства.

 

Родзинкою вечора стало урочисте прикріплення на прапор «Перлини» стрічки, що символізувала про новий здобуток ансамблю. За свою творчу діяльність на стязі вже були увіковічені відзнаки з Кубку США, з Китаю та Польщі. В цей вечір на прапор урочисто повісили жовто-синю стрічечку за вихід у  фінал 4-го танцювального конкурсу ім. П.Вірського.

 

Вечір творчості за українською традицією завершився фінальним гопаком.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: