«Перлина» лідирує в Польщі

31 Березня 2009 14:39

Днями учасники ансамблю «Перлина» взяли участь у конкурсі «Dance with my little stranger».

Цей проект проходив у м. Вроцлав у Польщі. Учасниками конкурсу були представники із Білорусі, України, Польщі та Португалії. Суть проекту полягала в тому, щоб показати культуру своєї країни та поділитися досвідом. Україна була представлена студентами МАУП (ансамбль «Перлина»). В організації проекту брали участь такі відомі організації як «A.P.I.B.D», «Dom Spotkan im. Angeliusa Silesiusa», «Associacao Sojovem» та інші.

Наші студенти провели тиждень в Польщі і з захопленням згадують чудові дні відпочинку. «Щотижня проводились інтенсивні заняття з практики англійської мови: ігри, діалоги, обговорення актуальних тем, що стосувались культури кожної країни, а з третього дня перебування в Польщі розпочалося представлення танців», - ділиться враженнями одна з учасниць Наталія Яцків.

Ансамбль «Перлина» дав три танцювальних концерти. «З нашого боку була найбільша кількість танців і показаний найвищий, в порівняні із іншими учасниками, рівень підготовки», - зазначив учасник ансамблю Андрій Кравченко. Після свого виступу ансамбль «Перлина», на прохання організаторів, провів так званий майстер-клас, де продемонстрували елементарні рухи із своїх танців. У зв’язку з першим вдалим виступом, учасників ансамблю попросили показати свої вміння у м. Швиднице.

На останньому концерті, де виступали лише дві сторони – Україна і Португалія, ансамбль «Перлина» отримав попереднє запрошення від представників Польщі і Португалії, які хотіли побачити більш масштабні виступи ансамблю в себе на Батьківщині.

Поділитися посиланням: