Про Академію

Меню

«Перлина» МАУП здійснила творчу поїздку до Ялти

17 Травня 2010 10:59

На початку травня народний ансамбль танцю «Перлина» Міжрегіональної Академії управління персоналом здійснив творчу поїздку до Криму. На запрошення управління культури Ялтинської держадміністрації та організаторів Чемпіонату світу з кільцевих перегонів на воді Grand Prix of the Sea 2010 основний склад ансамблю відвідав сонячну Ялту. Наші танцюристи представили глядачам чотири сольні концерти. Яскраві спогади та враження від виступів, емоції глядачів залишилися у серцях учасників ансамблю. Більш докладно про поїздку розповів художній керівник народного ансамблю танцю «Перлина» Андрій Науменко:

- Андрій Олександрович, розкажіть більш докладно про виступи в Ялті.

Перший наш виступ відбувся 3-го травня, ми стартували з сольним концертом у готельному комплексі «Ялта-Інтурист» перед чисельною аудиторією іноземців, які протягом усього концерту захоплено аплодували і підтримували наших танцюристів.

8-го травня «Перлина» МАУП взяла участь в урочистому відкритті Чемпіонату світу з кільцевих перегонів на воді Grand Prix of the Sea 2010. Ансамблю Академії організатори довірили представляти на відкритті Чемпіонату національну танцювальну культуру України. Також в цей день «Перлина» показала свої танцювальні номери на гала-концерті ІХ міжнародного конкурсу «Нові зірки танцю». Для участі у концерті ми були запрошені як володарі гран-прі цього конкурсу минулого року і як почесні гості відкривали цей захід. А вже 9-го травня, ми давали великий сольний концерт, присвячений 65-річчю Перемоги. Як і попереднього дня, щоб побачити вступ ансамблю на великій сцені на набережній Ялти зібралася велика кількість глядачів, тож концерт пройшов на доброму емоційному рівні. Відгуки від виступу були дуже позитивними, як від глядачів, так і від керівництва міста, внаслідок чого ансамбль було запрошено виступити на урочистостях з нагоди Дня міста Ялта, який відбудеться у середині серпні.

- Як реагували ветерани на Ваш виступ?

Під час нашого виступу приємно було бачити серед глядачів ветеранів. А ще більш приємно було спостерігати за їхньою реакцію на наші виступи, бачити їхні захоплені радісні обличчя. І це зайвий раз підтверджує – народні танці – близькі і цікаві людям різного віку. Взагалі, для танцюриста особливо важлива віддача – зазирнути у задоволені захоплені очі глядача – побачити в них результат своєї праці і натхнення. Це значно допомагає танцювати ще краще.

 

- Відомо, що поруч з вами виступали професійні артисти. Як почувалася «Перлина» серед справжніх зірок естради?

Дійсно, на відкритті цього чемпіонату світу серед професійних колективів та зірок естради ми були єдиними непрофесіоналами. Але це лише підбадьорювало нас, щоб виступити якнайкраще. Вже сам факт участі в концерті серед відомих виконавців свідчить про достойну оцінку нашої роботи.

- Що з поїздки найбільше запам’яталося ?

У цій творчій поїздці нам особливо вдалося показати себе з професійної сторони перед організаторами концертів, котрі дали достойну оцінку організації роботи ансамблю та його професійному рівню. Оскільки ми виступали без оголошень та зупинок, то учасникам ансамблю потрібно було перевдягатися для наступного виходу на сцену менш ніж за три хвилини – і вони встигали зробити це навіть раніше. Не кожний танцювальний ансамбль може позволить себе давати сольну годинну програму у режимі «нон-стоп». Варто відмітити, що під час цієї поїздки у нашому ансамблі дебютували чотири учасники – студенти Міжрегіональної Академії управління персоналом. Це – Євгеній Мошнянко, Антон Азорський, Катерина Громова, Дмитро Куц, які вперше вийшли на велику сцену. На мою думку, для початківців відразу потрапити на таку велику сцену – досить знакова подія.

-  Яке значення цього концерту для учасників ансамблю?

Взагалі, подібні концерти мають велике значення як для колективу в цілому, так і кожного з учасників. Велика сцена, чисельна глядацька аудиторія, значна відповідальність и складні умови виступу – все це дуже впливає на творче зростання колективу. А це ансамблю дуже необхідне, адже зупинка на досягнутому – це прямий шлях до творчої загибелі колективу, тож потрібно постійно виступати, набиратися досвіду і розвиватися.

-  Така гастрольна поїздка вимагає значних коштів. Хто допомагав у фінансуванні?

Так, звичайно, без підтримки ця поїздка не відбулася б взагалі. Керівництво Міжрегіональної Академії управління персоналом надало ансамблю комфортабельний автобус для цієї творчої поїздки. Весь склад колективу висловлює щиру вдячність керівництву Академії за надану допомогу і сподівається, що ансамбль і надалі буде гордо нести ім’я МАУП, як на різноманітних сценах України, так і поза її межами.


-  Які плани колективу на майбутнє?

Цього року ми готуємося до другого етапу конкурсу Павла Вірського, який є своєрідним «Чемпіонатом світу» з академічного народного танцю. Другий тур для нас дуже важливий – оскільки там будуть змагатися танцювальні ансамблі з різних областей. Тому, потрібно себе показати на досить високому рівні.

Ще одна знакова подія – п’ятиріччя ансамблю «Перлина», яке відбудеться в листопаді. Хочеться зробити яскраве свято, створити нові номери, максимально повно показати рівень, якого ми досягли за п’ять років.

Отже, «Перлина» росте, розвивається, долає нові сходинки свого розвитку. Нові ідеї, нові виступи і, звісно, невтомна наполеглива праця всього колективу незмінно будуть давати нові результати.

Поділитися посиланням: