Про Академію

Меню

Перше десятиліття Волинського інституту МАУП

25 Травня 2009 15:30

Це питання, мабуть, цікавить багатьох жителів українських обласних центрів. А лучани на нього уже відповіли ствердно. Академія там відбулася. 

14 - 15 травня 2009 року Волинський інститут МАУП ім. В’ячеслава Липинського відсвяткував своє перше молоде десятиліття. Що зроблено за десять років? Незмінний керівник закладу Оксана Самойленко, в першу чергу пишається своїми студентами (їх сьогодні тут 1300): адже саме вони – переможці численних всеукраїнських творчих та інтелектуальних змагань, саме їм належить першість в організації самоврядування в області, саме з ними раді укладати трудові угоди провідні підприємства міста.

Звичайно, є чимало й інших досягнень. Це і кваліфікований професорсько-викладацький колектив, і діючий Центр кар’єри та працевлаштування молоді, і високий академічний рівень науково-організаційної роботи , і, врешті-решт, гарні партнерські стосунки з колегами – освітянами з інших вищих шкіл області та з представниками місцевої влади… А ще –  наполеглива праця усього молодого колективу, - креативного і наполегливого.

Але саме вихованці волинської МАУП були найголовнішими учасниками ювілейних торжеств, які, за традицією, розпочалися у храмі читанням «Книги молебних співів». Гості свята у ці дні були учасниками дванадцятих читань, присвячених В’ячеславу Липинському та  проведеної у  рамках читань Міжнародної науково - практичної конференції, де розглядалися питання історичної спадщини та сучасних реалій; вони мали можливість побачити, як реалізовується проект «День кар’єри менеджера» та на власні очі пересвідчитися у дієвості волинського студентського самоврядування. Урочиста ж академія – величальна на честь закладу – ювіляра, не залишила байдужими глядачів: студенти з радістю впізнавали себе у фільмі про свою альма-матер і щиро аплодували  педагогам, які отримали високі відзнаки; по – справжньому теплі і щирі вітання лунали з уст випускників, високих гостей,- релігійних діячів, керівників міста та області, закордонних колег. А коли на сцену виходили артисти – найкращі у місті колективи та виконавці, - зал то завмирав від захоплення, то вибухав гучними  оплесками.

І ще трохи овацій на честь тих, хто своєю щоденною важкою працею створив цей чудовий заклад - Волинський інститут МАУП:

 
Віват, Академіє!
Квітне травневий розмай,
У древньому Лучеську юність співає крилата,
І щедро вітає волинський заквітчаний край
Гостей, що сьогодні зібрались до неї на свято! 
 
Віват, Академіє, -
Світла, палка, осяйна!
Умієш ти гордо піднести наш стяг і тримати!
Т и юна, як ранок,
Як перша студентська весна,
Але називають вже тебе « Моя альма-матер!» 
 
«Віват, Академіє!»-
Це голоси молодих
Тобі заспівали сьогодні осанни величні,
До сонця, до світла, до знань їх і далі веди,
До рідного слова, до вічного подвигу клич їх!
«Віват, Академіє! - піснею   в небо зліта….
 Хай творчі багаття у стінах твоїх не згасають,
 Хай Бог береже тебе, й многі дарує літа -
 Во ім'я прийдешніх й на славу поліського краю!
 
Віват, Академіє!
Чисті джерела наук

Зібрала для нас по єдиній цілющій краплині,
Віват, Академіє!

Квітни і слався МАУП

У древньому Луцьку –у серці моєї Волині!

Світлана Прокопенко,
 
14 -15 травня 2009 року , м. Луцьк
Поділитися посиланням: