Про Академію

Меню

Перші перемоги МАУП у протистоянні з владою

23 Грудня 2005 11:51

20 грудня цього року відбулось засідання Господарського суду м. Києва з позовом МАУП до Міносвіти України про оскарження неправомірних дій чиновників стосовно зміни організаційно-правової форми Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Міністр освіти С. Ніколаєнко в своєму листі до суду (№1/12 – 5121) вимушений зізнатися, що «на сьогодні Державний класифікатор не є нормативно-правовим актом», а «роз’яснення Держпідприємництва та Мін’юсту не знайшли свого закріплення у формі нормативно-правового акта» стосовно зміни організаційно-правової форми недержавних ВНЗ! Тому цей «державний муж» просить через суд, щоб «Міжрегіональна Академія управління персоналом (у формі акціонерного товариства закритого типу)» була перейменована у «Акціонерне товариство закритого типу «Міжрегіональна Академія управління персоналом»». «Після внесення позивачем (МАУП) в установленому порядку відповідних змін до Статуту, міністерство прийме ліцензійні матеріали на опрацювання» - обіцяє горе-міністр у своєму листі до суду. Коментарі, як кажуть, зайві, оскільки «вимоги» невдахи-міністра нічого, крім гіркого сміху, не викликають.

Цього ж 20 грудня відбулося і засідання Державної Акредитаційної комісії (ДАК), під яке Ніколаєнко намагався підвести всі свої перевірки МАУП, вдаючись навіть до відвертих фальсифікацій (наприклад, існує акт, в якому стверджується, що директор Хмельницького інституту МАУП, який в той день знаходився в селі на сороковинах поховань свого батька, особисто не допускав перевіряючих до інституту!). В результаті ніякого рішення стосовно МАУП протягнути через засідання ДАК Ніколаєнку не вдалося.

В той же час понад 100 випускників нашої Академії підготували судовий позов до міністра освіти на захист честі і гідності, оскільки Ніколаєнко дозволив собі наклепницькі випади і образи на кшталт того, що «дипломи МАУП нічого не варті», що це, мовляв, «псевдоосвіта» і подібну маячню. Консолідований позов випускників складає близько 170 тис. грн., які суд повинен стягнути особисто з міністра-соціаліста Ніколаєнка.

Вітаємо всіх МАУПівців з нашими колективними перемогами над чиновницьким свавіллям і гуртуємося надалі у відстоюванні своїх законних прав і свобод.

МАУП не здолати!

Президія МАУП
Ректорат МАУП 
Рада трудового колективу
Студентський страйком

Поділитися посиланням: