Про Академію

Меню

Перший секретар Партії регіонів Юрій Болдирєв зустрівся зі студентами МАУП

28 Квітня 2010 12:27

Днями, у рамках «Дискусійного клубу» відбулася зустріч з Першим секретарем Партії регіонів Юрієм Болдирєвим, який поспілкувався зі студентами Міжрегіональної Академії управління персоналом про важливі політичні перетворення сьогодення.

Традиційно, напередодні зустрічі, ректор Академії Валерій Захожай ознайомив гостя з територією МАУП, яку здавна вважають своєрідним студентським містечком. Звісно, Юрій Олександрович висловив своє враження від МАУП: «Мене приємно вразило, що на території Академії знаходиться велика кількість пам’ятників. А це сприяє патріотичному вихованню молодого покоління».

Зустріч, як завжди, була побудована на системі запитань-відповідей від учасників дискусійного клубу.

У ході своєї розповіді представник Партії регіонів торкається таких актуальних питань: відносини України з Росією, прийняття держбюджету України на 2010 рік, роль православ’я в державі і суспільстві, проблеми побутування російської мови на території України.

Представник Партії Регіонів згадує революцію 2004 року, коли президентом України став Віктор Ющенко: «Події 2004 року – це яскрава демонстрація того, що музику в той час замовляла американська адміністрація. Якщо б США у 2004 р. зайняли нейтральну позицію, то вже б тоді Віктор Янукович став президентом. Це свідчить про зовнішній вплив іноземних держав».

Обговорюючи мовне питання, наголошує, що попередня влада намагалась викорінити російську мову і якими були наслідки цих дій: «Позбутися російської мови неможливо, оскільки це зумовлено історичним та культурним успадкуванням між Україною та Росією».

Наприкінці зустрічі Юрій Болдирєв висловив подяку за запрошення, а ректор Академії Валерій Захожай подарував цінні книги видавництва МАУП.

Поділитися посиланням: