Про Академію

Меню

Перший випуск Грузинського навчально-консультаційного центру відкритої освіти МАУП

24 Жовтня 2011 13:10

Днями у МАУП відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів бакалавра випускникам Грузинського навчально-консультаційного центру відкритої освіти МАУП у Тбілісі.

Як відомо, Грузинський навчально-консультаційний центр відкритої освіти МАУП у Тбілісі було створено на підставі договору про співпрацю в галузі відкритої освіти, підписаного між МАУП та Грузино-Українською Міжнародною Академією «GUMAМеридіан». Згідно з договором здійснюються освітні програми для грузинських та українських студентів, організовуються конференції, семінари обмін викладачами та студентами, культурно-освітні акції як у Грузії, так і в Україні.

На початку свята до випускників звернувся проректор з міжнародних зв’язків – генеральний директор Міжнародного відкритого університету МАУП Ігор Піляєв: „Мені приємно бути присутнім на врученні дипломів бакалавра нашим випускникам з Грузії, країни, з якою Україна має давні тісні культурні та історичні зв’язки. Особливо приємно, що багато сотень грузинських громадян обрали своїм навчальним закладом Міжрегіональну Академію управління персоналом, яка за понад 22 роки існування випустила близько 110 тисяч магістрів, спеціалістів та бакалаврів з економічної та соціально-гуманітарної сфери знань”.

Цього дня відбувся перший випуск студентів, що навчалися у Грузинському навчально-консультаційному центрі відкритої освіти МАУП, тож директор Центру Харебава Джемал Валікоєвич щиро подякував  за організацію святкового заходу у Києві: „Ця подія має велике значення для нашого суспільства і для сприйняття нашого навчального закладу грузинським суспільством, тож бажаю, щоб наша дружба і співпраця міцніли і ми гідно реалізовували цю освітню програму”. Харебава Джемал Валікоєвич висловив сподівання, що грузинський навчальний підрозділ МАУП стане одним з найкращих іноземних підрозділів Академії.

Дипломи бакалаврів державного зразка отримали випускники спеціальностей „право” та „політологія”; крім того випускники отримали диплом, оформлений відповідно до міжнародно-правових норм, визнаний у багатьох країнах світу. Тепер вони матимуть можливість продовжити освіту на рівні спеціаліста та магістра, а також навчатися в аспірантурі МАУП і здобути ступінь доктора філософії.

Перший випуск Грузинського навчально-консультаційного центру відкритої освіти МАУП – це 85 студентів. Однак цього дня дипломи вручали одній групі, яка висловила бажання побачити центральний кампус Академії у Києві і країну, навчальний заклад якої вони обрали. „Ми дуже задоволені навчанням, матеріально-технічною базою навчального закладу, вдячні педагогам, які нас навчали, і дуже раді саме тут отримати дипломи” – поділилися враженнями грузинські випускники. Тож сподіваємося, що згодом до Києва приїдуть нові групи випускників грузинського Центру МАУП.

Поділитися посиланням: