Про Академію

Меню

Підсумки проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2009-2010 н.р.

21 Грудня 2009 15:49

На базі Президентського університету МАУП 15 та 17 грудня 2009 р. було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2009-2010 н.р.

Студенти змагалися з 10 спеціальностей: «Фінанси», «Банківська справа», «Маркетинг», «Облік і аудит», «Політологія», «Правознавство», «Психологія», «Соціологія», «Управління персоналом і економіка праці», «Менеджмент організацій» та з навчальної дисципліни “Українська мова”. Всього у Першості МАУП взяли участь 250 студентів. 120 учасників з 5 інститутів Президентського університету та 130 із 25 структурних підрозділів Всеукраїнського університету. Переможцями І етапу Олімпіади стали 33 студенти.

 

Список переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2009-2010 н.р.
з навчальних дисциплін та спеціальностей

Прізвище, ім’я,
по батькові

Курс

Інститут

місце

олімпіада

1

2

3

4

5

6

1.

Лациба Аліна Олександрівна

5

Українсько-Російський інститут менеджменту та бізнесу ім. Б.Хмельницького

І

зі спеціальності «Управління персоналом і економіка пр

2.

Щурова Олена Валеріївна

5

Українсько-Російський інститут менеджменту та бізнесу ім. Б.Хмельницького

ІІ

3.

Козловцева Марія Дмитрівна

5

Українсько-Російський інститут менеджменту та бізнесу ім. Б.Хмельницького

ІІІ

4.

Ізубенко Вадим Ігорович

5

Українсько-Російський інститут менеджменту та бізнесу ім. Б.Хмельницького

І

зі спеціальності  «Менеджмент організацій»

5.

Ставянко Євгеній Григорович

4

Українсько-Російський інститут менеджменту та бізнесу ім. Б.Хмельницького

ІІ

6.

Цисар Людмила Юріївна

4

Львівський інститут МАУП

ІІІ

7.

Луцик Дмитро Іванович

5

Інститут міжнародної економіки та інформаційних технологій ім. Св. Княгині Ольги

І

зі спеціальності «Фінанси»

8.

Гамес Меса Дмитро Османійович

5

Інститут міжнародної економіки та інформаційних технологій ім. Св. Княгині Ольги

ІІ

9.

Сидоренко Олег Віталійович

5

Інститут міжнародної економіки ті інформаційних технологій ім. Св. Княгині Ольги

ІІІ

10.

Гусакова Юлія Володимирівна

4

Інститут міжнародної економіки та інформаційних технологій ім. Св. Княгині Ольги

ІІІ

зі спеціальності «Банківська справа»

11.

Самойлова Крістіна Василівна

4

Інститут міжнародної економіки та інформаційних технологій ім. Св. Княгині Ольги

ІІІ

12.

Сергійчук Олена Володимирівна

4

Інститут міжнародної економіки та інформаційних технологій ім. Св. Княгині Ольги

ІІІ

13.

Кондратенко Ольга Сергіївна

4

Інститут міжнародної економіки ті інформаційних технологій ім. Св. Княгині Ольги

І

зі спеціальності «Маркетинг»

14.

Красуцька Ольга Борисівна

5

Інститут міжнародної економіки та інформаційних технологій ім. Св. Княгині Ольги

ІІ

15.

Красовська Антоніна Федорівна

4

Інститут міжнародної економіки та інформаційних технологій ім. Св. Княгині Ольги

ІІІ

16.

Воронєвський Володимир Володимирович

5

Інститут міжнародної економіки та інформаційних технологій ім. Св. Княгині Ольги

І

зі спеціальності «Облік і аудит»

17.

Карамишев Валерій Володимирович

5

Інститут міжнародної економіки та інформаційних технологій ім. Св. Княгині Ольги

ІІ

18.

Пасішнюк Валентина Василівна

4

Інститут міжнародної економіки та інформаційних технологій ім. Св. Княгині Ольги

ІІІ

19.

Мельніченко Алла Сергіївна

1

Інститут права ім. князя Володимира Великого

І

з навчальної дисципліни “Українська мова”

20.

Довгуша Дарія Юріївна

2

Українсько-Арабський інститут міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса

ІІ

21.

Прихідько Юлія Володимирівна

1

Волинський інститут МАУП
ім. В.Липинського 

ІІІ

22.

Коваленко Ольга Геннадіївна

4

Українсько-Арабський інститут міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса

І

зі спеціальності «Політологія»

23.

Маньковська Олександра Євгенівна

4

Українсько-Арабський інститут міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса

ІІ

24.

Дуднік Ольга
Сергіївна  

4

Українсько-Арабський інститут міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса

ІІІ

25.

Федоров Захар Федорович

4

Кіровоградський інститут МАУП ім. Св. Миколая

І

зі спеціальності «Правознавство»

26.

Ніколаєва Яна
Ігорівна

4

Інститут права ім. князя Володимира Великого

ІІ

27.

Бабій Сергій Олександрович

5

Хмельницький інститут МАУП ім. митрополита Київського і всієї України предстоятеля УПЦ Блаженнійшого Володимира

ІІІ

28.

Берегов Олександр Володимирович

4

Українсько-Азербайджанський інститут соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва

І

зі спеціальності «Психологія»

29.

Марченко Анна Сергіївна

4

Українсько-Азербайджанський інститут соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва

ІІ

30.

Десятник Анна Олександрівна

5

Хмельницький інститут МАУП ім. митрополита Київського і всієї України предстоятеля УПЦ Блаженнійшого Володимира

ІІІ

31.

Прокопенко Ольга Тарасівна

4

Українсько-Азербайджанський інститут соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва

І

зі спеціальності «Соціологія»

32.

Зінич Юлія Олександрівна

4

Українсько-Азербайджанський інститут соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва

ІІ

33.

Варяниця Олександр Сергійович

3

Українсько-Азербайджанський інститут соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва

ІІІ

 

Поділитися посиланням: