Про Академію

Меню

Підсумки IV Міжнародного студентського шахового фестивалю VIVAT ACADEMIA

11 Жовтня 2004 12:56

Четвертий рік поспіль жовтень місяць стає ареною боротьби студентських шахових команд у гостинних залах МАУП. Організаторами фестивалю традиційно стали Міжрегіональна Академія управління персоналом та Київське юридичне товариство на чолі з його головою Олегом Валерійовичем Березюком.

Цього року у IV міжнародному шаховому фестивалю взяли участь 18 студентських команд з вищих закладів освіти України, серед них збірні команди Азербайджану, Ірану, Палестини, В’єтнаму, представлені іноземними студентами Міжнародного підготовчого інституту МАУП. У складі кожної команди 4 хлопці та 2 дівчини. Дуже високий рейтинг турніру підтверджує участь у ньому трьох майстрів спорту, одного міжнародного майстра та дев’ятнадцяти кандидатів у майстри спорту. Суддівська колегія була посилена у порівняння з минулим роком національними арбітрами Олексієм Сєдіним (Київ), Іваном Захарчуком (Львів) та Дмитром Джупіним – представником Держкомспорту України.

Переможцями у командній першості стали збірні команди Національного технічного університету України “КПІ”-1 та “КПІ”-2. Бронзу виборола команда Національного педагогічного університету ім.М.Драгоманова, яка лише на половину очка випередила команду Національного університету “Києво-Могилянська Академія”. Вдало виступила і збірна команда МАУП, яка посіла шосте місце, залишивши позаду значно титулованіших суперників. За неї виступали першорозрядники: Гарбарук Віталій – 2 курс, ІМЕФ, Мамедов Васіф - 3 курс, УАІМВ, Богашов Євген – 4 курс, УРІМБ, Поліщук Тарас, 1 курс, ІП, Дружиніна Анастасія, 2 курс, УАІМВ, Кондратюк Олеся, 2 курс, ІП.

В особистій першості визначались переможці на кожній з шести дошок. Ними стали: міжнародний майстер Білецький Олександр, КПІ – 8 з 9, майстер спорту Павлов Сергій, КНЕУ – 8,5 з 9, кандидати у майстри спорту Вовк Орест, КПІ – 9 з 9, Ставрояні Сергій, КПІ – 9 з 9. Серед дівчат найкращими стали представниці НТУ “КПІ” – майстер спорту Аксьонова Тетяна та кандидат у майстри спорту Булгакова Оксана. П’ятеро студентів одержали заохочувальні грошові призи “За спортивні досягнення”. Представник Міжнародного Відкритого університету “Україна” кандидат у майстри спорту Гребенюк Семен одержав приз “За найкращу партію” за перемогу над майстром спорту. Студентка Краснодонської філії МАУП Топорова Світлана одержала приз “За волю до перемоги” за успішну боротьбу з більш титулованими суперницями. Найпривабливішу шахістку ” визначали усі учасники першості. Титул “Міс шахового фестивалю одержала студентка МАУП Анастасія Дружиніна.

Найкращими серед філій МАУП стали представники Краснодону, які другий рік поспіль беруть участь у таких змаганнях.

Переможцем серед іноземних команд стала дружна команда Палестини, яка на два очки випередила збірну команду Азербайджану. У відкритті фестивалю та нагородженні переможців взяв участь віце-президент МАУП, ректор - Микола Головатий, який щиро підтримав проведення шахового фестивалю.

А після завершення турніру, єдине запитання, яке бентежило студентів - «Коли проходитиме наступний фестиваль?»

Поділитися посиланням: