Пісні Тарасового серця

21 Березня 2011 11:53

Тарасові пісні звучали у стінах Академії 15 березня, - адже дні, коли календар повертає на весну – шевченківська пора. Саме тоді ми вшановуємо великого Кобзаря. Про те, ким він є для українства, за півтора століття сказано і написано немало. Важливо  говорити про це і сучасній молоді, аби скарбниця української духовності не збідніла передчасно. І не лише у шкільництві, а й у системі вищих навчальних закладів уже традиційними стали Шевченкіани – Дні пам`яті Т. Г. Шевченка.

У Міжрегіональній Академії управління персоналом шевченківські дні традиційно відбувалися у вигляді конкурсу читців творів Кобзаря та шевченківського свята на базі Міжнародного бібліотечного центру імені Ярослава Мудрого. А про Тарасові шляхи студентам нагадали  студенти практиканти з Інституту філософії КНПУ ім. М. Драгоманова.

Тут же, у бібліотеці МАУП, ще раніше розпочали роботу виставки, підготовлені працівниками бібліотеки, де представлені ціла галерея художніх робіт за сюжетами шевченківських творів, а також виставка книг – видань різних років. А керівник гуманітарної зали – Людмила Рог подарувала студентам пісню у власному виконанні на слова Тараса Шевченка. Чимало молоді долучилося до участі у цьому святі, зокрема, студенти першокурсники Економіко-правового технікуму при МАУП, які, на завершення Днів  пам`яті подорожуватимуть по шевченківських місцях, - саме там юні шевченкознавці зможуть ще більше пізнати безмежно багатий світ українського генія.

Поділитися посиланням: