Про Академію

Меню

«Подаруй дітям Зірку!» - Одеський інститут МАУП

07 Грудня 2015 12:06

Щорічно, з 2008 року, студентський науково-правовий клуб «Феміда» проводить благодійну акцію «Подаруй дітям Зірку!».

 Акція «Подаруй дітям Зірку-2015» тривала з кінця вересня до 1-го грудня включно. Захід присвячений святкуванню Дня Святого Миколая, який відзначають в Україні 19 грудня.

Акція щорічно має дві мети: Перша – просвітницька, правовиховна – донести до студентів та працівників інституту інформацію про правові засоби влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування або «круглих» сиріт. Друга – благодійна – збір коштів та речей для маленьких знедолених дітей Одеського Будинку малюка, який розташований у Маячному провулку на Дачі Ковалевського.В цьому Будинку – 84-86 місць для дітей від народження до 5 років; дітей щорічно всиновлюють, але відразу заклад заповнюється новими сиротами. Тому Клуб вирішив подарувати дітям Зірку Надії на сімейне щастя, любов і родину, зробивши цю Акцію щорічною.

Для реалізації Першої мети – правовиховної, просвітницької – член Клубу Єлизавета Єремчук провела для 1-х курсів коледжу та інституту  лекцію «Як влаштувати дитину, позбавлену батьківського піклування» на підставі норм сімейного права України.

Для реалізації Другої мети – благодійної – під час Акції всім групам були роздані пам’ятки з інформацією про Акцію та рекомендаціями, що можна подарувати дітям (з переліку, наданого дирекцією Будинку малюка). Можна було здавати дитячі речі, гроші, книжки, іграшки, ліки, господарські предмети (мило, хімічні засоби, памперси, каструлі тощо), як б/у, так і нові.

У ході акції було зібрано близько 200 гривень в 2-х благодійних коробках, іграшки, книжки, одяг, памперси, ігри, інше.

Організатори акції висловлюють подяку всім групам усіх спеціальностей, які взяли участь в Акції. Особлива подяка: 1 курсу Правозн. і Нікосії, Апостолу Артуру – 3 к. коледжу Правозн., 4 курсу коледжу Правозн.,  Олені Гусенко – 3 курс Правозн., Тетяні Тарак – 5 курс Правозн., 2 курсу МЕФ і МГТ, іншим студентам, а також викладачам Богану С. М., Золотарьовій О. А., Чернезі Т. Ф.

Речі, книжки, ліки, одяг, ігри, іграшки, цукор, печиво та фрукти, що купили дітям студенти груп і викладачі інституту, 1 грудня 2015 р., вранці, були відвезені у «Будинок малюка» на Дачі Ковалевського. 

Поділитися посиланням: