Про Академію

Меню

Подарунки від Підготовчого відділення МАУП своїм слухачам

03 Квітня 2012 16:33

Позаду тривала,  підготовка до  зовнішнього незалежного оцінювання. Кожен слухач  Підготовчого відділення Міжрегіональної Академії управління персоналом вже багато знає і може з легкістю розв’язати будь-яку  задачку, давати відповіді на складні питання, тощо.

Але це в спокійній, звичній для них обстановці. А якщо уявити себе в екстремальній ситуації? Чи зможуть вони сконцентруватися і швидко прийняти правильне рішення? Адже ЗНО, це і є та екстремальна ситуація, в якій  доведеться приймати саме таке рішення. 

«Як психологічно настроїти себе на успішне складання зовнішнього незалежного тестування? Як не розгубитися на тестуванні і отримати саме ті бали, які ви заслужили, а може  навіть і вищі?»

Кілька практичних порад майбутнім студентам надала заступник директора Центру координації роботи з закладами освіти Наталія Ревуцька, яка має великий досвід у роботі приймальної комісії.

Слухачі Підготовчого відділення отримали подарунок – профорієнтаційне тестування та консультування за тестовим комплексом «Профорієнтатор».   На груповій консультації керівник Центру психодіагностики та консультування Тетяна Ленг  надала рекомендації з розвитку.  Тож, слухачі  змогли отримати об’єктивну оцінку того, як підвищилися їхні здібності, після наполегливої підготовки до ЗНО, та ще раз підтвердити свій вектор у професійному спрямуванні.

Щиро бажаємо усім  випускникам Підготовчого відділення Академії особистих та професійних успіхів!!!

З повагою завідувач Підготовчим відділенням МАУП   І.М. Зубенко.

Поділитися посиланням: