Про Академію

Меню

Подарунки від Посольства Ісламської Республіки Іран для бібліотеки МАУП

30 Червня 2010 15:29

Днями до Міжрегіональної Академії управління персоналом завітала іранська делегація на чолі з паном Хамідрезою Херадмандом для вручення літератури Міжнародному бібліотечно-інформаційному центру ім. Ярослава Мудрого МАУП. Серед видань – українсько-перські словники, книги, в яких містяться відомості про державні документи Ірану, переклади і наукові тлумачення Корану, історична та художня література, збірки репродукцій картин, фото та відео матеріали, періодичні видання тощо.

Візит делегації до Академії та вручення іноземної літератури відбулося за сприяння проректора з міжнародних зв’язків – генерального директора Міжнародного відкритого університету Ігоря Піляєва.

Директор бібліотечно-інформаційного центру ім. Ярослава Мудрого Любов Бродська розповіла про бібліотеку, зокрема про читальний зал іноземної літератури: «Насьогодні, в читальному залі іноземної літератури містяться книги, написані понад сорока мовами світу. Це видання різних напрямків: психологічна, наукова, історична, політична та інша література. Крім книг, словників, художньої літератури широко представлені періодичні видання. Щодо літератури країн Близького Сходу, то в бібліотеці, на жаль, таких книг не дуже багато». Любов Олексіївна висловила вдячність гостям за такі цінні подарунки, які стануть в нагоді не лише для іноземних, а й для українських студентів-міжнародників, аспірантів, здобувачів наукових ступенів.

 

В читальному залі іноземної літератури працює бібліотекар Світлана Киричок, яка розповіла про літературу для іноземних студентів: «Читальний зал іноземної літератури містить європейські, східні та рідкісні видання. Для іноземних студентів наявні електронні каталоги іноземної літератури, що дають можливість якнайшвидше віднайти потрібне джерело. Поповнюється література за рахунок обміну з іншими бібліотеками, дещо купуємо, подарунки ж отримуємо не так часто. Особлива подяка Посольству Ісламської Республіки Іран за надану літературу. Найближчим часом ми організуємо літературну виставку, щоб студенти дізналися про нові надходження».

Іноземні гості зазначили, що ця література стане корисною для тих, хто прагне знати більшого і запевнили, що це не остання  культурна допомога від Ірану.

Поділитися посиланням: