Про Академію

Меню

«Покажіть себе з найкращої сторони, щоб люди знали - МАУП готує справжніх майстрів, знавців своєї справи» - побажання випускникам Інститут

12 Грудня 2008 16:46

 Сьогодні в МАУП відбувся черговий випуск студентів. 49 випускників Інституту права ім. князя Володимира Великого Міжрегіональної Академії управління персоналом досягли освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» і отримали дипломи державного зразка.

Серед випускників і колишній Голова студентської ради МАУП Максим Кухар, який усі роки навчання був не лише одним з кращих студентів, але й гідним обличчям Академії – він був «Лицарем МАУП» на початку навчання, конферансьє всіх урочистостей протягом п’яти років, брав участь у різноманітних культурних заходах, благодійних акціях, організованих Академією, студентських страйках і мітингах на захист Академії, представляв свій вуз у засобах масової інформації і, нарешті, очолював Студентську раду. Сьогодні ж, отримавши диплом магістра, юрист Максим Кухар успішно розпочав свій бізнес і поділився власними відчуттями: «У цей святковий день я відчуваю смуток. Смуток, оскільки прийшов той день, коли потрібно відчувати себе випускником цього чудового навчального закладу, і покидати його рідні стіни. Я не буду, як раніше, ходити на пари і відчувати себе молодим студентом, я переходжу на новий етап своєї життєвої дороги і з вдячністю згадуватиму Академію».

Привітати своїх улюбленців прийшов численний професорсько-викладацький склад: проректор з навчально-методичної роботи – генеральний директор Президентського університету Валерій Захожай, завідувач кафедри історії та теорії держави і права В’ячеслав Іванов, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін Роман Прилуцький.

Валерій Борисович Захожай у своєму вітальному слові наголосив на важливості освіти високого рівня: «Магістр – це фахівець високого рівня до якого прислухаються. Такі люди потрібні нашій державі. Тож ви, шановні майбутні судді та прокурори, покажіть себе з найкращої сторони, щоб люди знали - МАУП готує справжніх майстрів, знавців своєї справи». Роман Прилуцький з гордістю називає колишніх студентів колегами: «Ідіть зі знаннями і шукайте мудрості за її простотою. Коли буде важко, звертайтесь до Бога».

Відсьогодні у нашій державі стало більше професійних юристів, які докорінно знають закони України та принципи роботи юриста. Виховані у дусі патріотизму, відповідальності та людяності знавці своєї справи поповнили лави правників нашої держави. Нехай чесність та відповідальність стануть вірними супутниками на вашому шляху!

Поділитися посиланням: