Про Академію

Меню

Полтавський міський голова захистив дисертацію в МАУП

30 Квітня 2009 13:22

МАУП надає освітні послуги, всім хто прагне знань, розвитку і сам є запорукою прогресу. Основна мета докторантури МАУП – готувати висококваліфіковані наукові кадри – докторів філософії та докторів наук згідно з міжнароно визнаними нормами.

Серед випускників докторантури МАУП є багато відомих людей. Днями у Спеціалізованій Вченій Раді МКА, МАУП та МВУ з економічних науквідбувся захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі економіки - Полтавського міського голови Андрія Всеволодовича Матковського.

Андрій Всеволодович має значний досвід роботи на керівних посадах у різних галузях економіки: у податковій сфері, банківській, у державній адміністрації. Накопичений досвід та тісна співпраця докторанта з науковим керівником – ректором МАУП, доктором економічних наук, професором Валерієм Борисовичем Захожаєм, дозволили підготувати фундаментальне дисертаційне дослідження з надзвичайно актуальної теми - ”Інформаційно-аналітичне забезпечення системи місцевого бюджетування». Адже становлення розвиненої і стабільної системи регіонального бюджетування передбачає розробку інструментарію щодо формування, використання та розподілу місцевих бюджетів.

Проведений відкритий захист дисертації виявив високий науковий та професійний рівень дослідження Андрія Всеволодовича Матковського, та показав, що в державі є гідні фахівці, яким під силу будувати економіку на нових засадах із застосуванням новітніх технологій та наукових досягнень. Загальне позитивне враження про докторанта та його працю вплинуло на схвальні відгуки провідних науковців та членів Спеціалізованої Вченої Ради. За результатами одностайного голосування, Андрію Всеволодовичу Матковському вручено диплом про здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі економіки.

Поділитися посиланням: