Про Академію

Меню

Посол Куби в Україні став дійсним членом МКА

16 Грудня 2010 14:17

Днями Міжрегіональну Академію управління персоналом відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Куба в Україні пан Фелікс Леон Карбальо. В ході візиту Голова Наглядової ради МАУП Георгій Щокін в урочистій атмосфері вручив почесному гостеві атестат дійсного члена Міжнародної Кадрової Академії. МКА є представником інтересів багатонаціональної освітньої спільноти і об’єднує людей, що сприяють  підвищенню освітнього та культурного рівня націй, розширюють міжнародні освітні контакти.

Як відомо, між Україною і Кубою віддавна склалися тісні освітні та культурні зв’язки. Зокрема, Куба багато зробила для оздоровлення українських дітей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській станції.

Його Високоповажність пан Фелікс Леон Карбальо подякував президії Академії за виявлену честь: „Я дуже радий, що прийнятий до цієї організації, і це велика честь для Посольства Куби в Україні. Це зобов’язує нас до ще більш тісної співпраці з Академією в сфері освіти”.

Під час зустрічі, що пройшла у теплій та дружній атмосфері, Георгій Щокін висловив надію на налагодження і розвиток стосунків в освітній галузі.

Поділитися посиланням: