Про Академію

Меню

Посвята у першокурсники Інституту міжнародної економіки та інформаційних технологій – це, як завжди, весело та цікаво! – учасники ділятьс

08 Жовтня 2009 14:47

Ось і закінчився вересень, а разом з ним і перший навчальний місяць. Погода стає все прохолоднішою, втомлене листя починає опадати з засинаючих дерев, вкриваючи вулиці і парки золотисто-багряним килимом. Але в серцях першокурсників назавжди залишиться теплий спогад про те, як ласкаво і привітно зустрів їх рідний ІМЕІТ! Адже, 20 вересня відбулося справді домашнє свято нашого інституту – Посвята у студенти ІМЕІТ! Ця традиційна подія, як завжди, подарувала багато позитиву та усмішок усім тим щасливчикам, хто прийшов до Голосіївського парку в цей недільний день. Погода порадувала нас сонячним, теплим, майже весняним ранком! Дощові хмари, що вкривали усе небо напередодні вихідних, ніби почувши наші прохання, розійшлися і дозволили лагідному сонячному сяйву висушити промоклу землю. І нехай першокурсників було не так багато, проте прийшли і ті, хто в минулі роки відчув на собі неймовірну атмосферу нашого свята. Весело та радісно провівши спортивну складову Посвячення, усі ми зібрались на великій галявині і приступили до святкової трапези. З усіх боків лунали привітання і жарти. Наші нові іноземні друзі, студенти першого курсу Енжел і Джон, заспівали чудові пісні, порадувавши і надихнувши усіх присутніх! Хтось грав у волейбол, інші займалися приготуванням обіду, дехто вів неспішні бесіди біля теплого вогнища. А увечері, після насиченого веселощами і пригодами дня, усіх чекав ще один сюрприз – дискотека прямо під відкритим небом! Безупинні танці у світлі багаття та під шалений ритм басів з динаміків! Це було неймовірно!

Жоден студент не залишився незадоволеним. Повертаючись додому, усі забирали з собою світлі спогади на все життя та часточку того дружнього вогню, який подарувало це неймовірне свято!

Особлива подяка за підтримку Голові Наглядової ради МАУП Щокіну Георгію Васильовичу та його заступнику Щокіну Ростиславу Георгійовичу, а також деканату ІМЕІТ.

Поділитися посиланням: