Про Академію

Меню

Представники МАУП відвідали Федеральну Республіку Нігерія та взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблема розбуд

20 Листопада 2013 14:04

В листопаді 2013 р. в м. Лагос (Федеральна Республіка Нігерія) відбулася Міжнародна  науково-практична конференція «Проблема розбудови країн Африки в  ХХІ ст.», в якій взяли участь представники 8 країн. В рамках конференції відбулося обговорення питання співпраці країн Африки з зарубіжними країнами та використання їх досвіду у впровадженні передових соціальних та освітніх програм, залучення сучасних світових інноваційних технологій для розвитку країн Африканського континенту.

На запрошення Нігерійського Інституту національної трансформації на конференції були присутні представники Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса МАУП. З лекцією  на тему «Управління життям – як змінити філософію невдахи та філософію переможця через побудову системи особистісного зростання та довгострокового планування життя» виступив заступник завідувача кафедри «Управління навчальним закладом» УАІМВЛ ім. Аверроеса, доктор філософії в галузі освіти, професор Олександр Корман.

Зацікавленість нігерійської сторони в перейнятті досвіду МАУП втілилася у домовленостях про встановлення двостороннього культурного та освітнього співробітництва між Нігерійським Інститутом національної трансформації та Міжрегіональною Академією управління персоналом. На грудень 2013 року заплановано візит делегації на чолі з професором Вінсентом Анігбогу до МАУП.

Поділитися посиланням: