Про Академію

Меню

Представнику ООН в Україні п. Френсісу О’Донелу
Міністру закордонних справ України Б.Тарасюку

27 Грудня 2005 14:33
Представнику ООН в Україні
п. Френсісу О’Донелу
 
 
Міністру закордонних справ України
Б.Тарасюку
 
 

Цим повідомляємо, що вчора, 26.12.05., Господарський суд м.Києва своїм рішенням задовольнив всі вимоги Міжрегіональної Академії управління персоналом стосовно протиправних дій Міністерства освіти і науки України на чолі із соціалістом С.Ніколаєнко. Це рішення викликало у міністра освіти Ніколаєнка неадекватну реакцію і він з самого ранку, 27.12.05., протиправно вимагає від підрозділів МВС вчинити якісь силові заходи проти нашого навчального закладу. Йдеться про те, що озброєні бійці міліцейських загонів будуть супроводжувати «перевіряючих» з Міносвіти та зламувати, мабуть, навчальні приміщення, оскільки МАУП знаходиться у безстроковому всеукраїнському страйку проти безправового свавілля Ніколаєнка та його підлеглих.

Вказівку на збройний напад на МАУП міліцейських підрозділів віддав, начебто, і міністр внутрішніх справ Ю.Луценко – однопартієць Ніколаєнка по Соціалістичній партії. Це вже схоже на антидержавний заколот та сплановані антиконституційні дії.

В МАУП навчаються, крім десятків тисяч українських студентів представники ще 25 країн світу і збройний напад міліціантів на навчальний заклад може призвести до непередбачуваних наслідків. Просимо прийняти термінові, невідкладні заходи по втручанню в цю вкрай небезпечну ситуацію та захистити наші законні права.

З надією на допомогу.

 
 
Президент МАУП                                                        Г.Щокін
 
 
Ректор МАУП                                                             М.Головатий
Поділитися посиланням: