Про Академію

Меню

Презентація електронного словника в Інституті лінгвістики МАУП

15 Березня 2006 15:53
          14 березня студентам Інституту політичного лідерства та лінгвістики імені Нельсона Мандели було представлено найповніший і сучасний електронний словник «Lingvo 11 три мови» компанії ABBYY.
          Представник фірми у Києві – компанія «Київ-Тек». Презентацію словника проводили менеджер проектів та маркетинг-менеджер компанії ABBYY .
          Вивчаючи іноземну мову, кожен майбутній перекладач обов’язково користується словниками. Багатофункціональний та багатозначний електронний словник значно полегшує роботу перекладача, робить її більш захоплюючою та ефективною, а сам переклад – більш зрозумілим.
          ABBYY  Lingvo Tutor - це спеціальний додаток для поповнення словникового запасу. Tutor вчасно почне урок, якщо ви встановили програму на ПК і вказали певний час початку заняття, додасть нове слово для вивчення, покаже як воно вимовляється, змінюється і використовується, підкаже, якщо ви забули переклад, а також перевірить ваші знання. У словнику представлені українська, англійська та російська мови.
          Презентований електронний словник – справжня сучасна скарбниця знань. Фонетика – 15000 англійських озвучених слів, у статтях показані транскрипція і наголоси. Граматика – це усі форми слова та довідник з граматики англійської мови. Активна лексика, численні приклади вживання, українсько-англійський словник, фразеологічний словник, словники розмовної та активної лексики, лінгвокраєзнавчі словники по Великобританії та США, тематичні лексичні блоки – все це незамінна допомога перекладачеві та будь-кому, хто вивчає іноземну мову. У цьому змогли переконатись студенти Інституту лінгвістики – майбутні перекладачі.
 
Поділитися посиланням: