Про Академію

Меню

Президентові України В.А.Ющенку Прем’єр-міністрові України Ю.І.Єханурову Голові Верховної Ради України В.М.Литвину Копія: Міністрові осв

04 Жовтня 2005 17:44

      Група єврейських депутатів Верховної Ради, яку в народі вже давно називають «Верховною Зрадою», відомих своїм україножерством виступили з новою провокаційною заявою, зверненою до Міністерства освіти і науки України з наклепницькими звинуваченнями на адресу найбільшого і за багатьма оцінками найкращого закладу освіти України – Міжрегіональної Академії управління персоналом. Це В.Демехін, Н.Будальянц, Н.Гапочка, О.Беспалов, А.Фельдман та Л.Миримський. О.Фельдман – це саме той харківський таксист, володар найбільшої в Україні барахолки, якого його земляк і одноплемінник Е.Ходос звинуватив в тому, що він, будучи головою єврейського культурного фонду, таємно профінансував видання в Україні масовими накладами книги Гітлера «Майн кампф», Розенберга «Міф ХХ століття» та інших «творів» лідерів нацистської Німеччини. Мета цих масових видань полягає в паплюженні міжнародного іміджу України, тавруванні її як ксенофобської і антисемітської держави  і провокування масових заворушень на ґрунті міжнаціональної ворожнечі. Фельдман відомий своєю провокаційною діяльністю по закриттю багатотиражної україномовної газети «Сільські вісті». Колишній затятий кучміст Фельдман сьогодні очолює Харківську обласну організацію партії Ю.Тимошенко «Батьківщина» і, мабуть, знайшов уже спільну мову з міністром-соціалістом С.Ніколаєнком, який поки що очолює Міністерство освіти і науки України. Такі ж чи подібні характеристики можна дати і іншим підписантам цієї ганебної заяви.

      Це є яскравим проявом єврейського фашизму, юдонацизму і єврейської ксенофобії на які чомусь (?) не звертають уваги ні голова Верховної Ради В.М.Литвин, ні Прем’єр-міністр Ю.І.Єхануров, ні Президент України В.А.Ющенко, хоча ми неодноразово направляли відповідні звернення. Залишається одне: захищати українські інтереси самим українцям.
      Міністерство освіти і науки України вже неодноразово за заявами різноманітних єврейських організацій і поданням генеральної прокуратури (на підставі звернення практично цих же єврейських депутатів) перевіряло діяльність Міжрегіональної Академії управління персоналом і встановило, що навчально-виховний процес в Академії здійснюється відповідно до вимог законів України, постанов Кабінету Міністрів і наказів Міністерства освіти і науки. Всі звинувачення Академії у проведенні «антиконституційної, націонал-шовіністичної діяльності, з метою розпалювання міжнаціональної ворожнечі» є голослівними, надуманими і такими, що порушують честь, гідність і ділову репутацію МАУП. Винні особи мають бути притягнуті до судової відповідальності, крім того, це антизаконне звинувачення повинно стати предметом розгляду прокурорських органів.
      Ми переконані, що причиною написання заяви на адресу Міністерства освіти і науки України є непереборне бажання сіоністів знищити МАУП – практично єдине офіційне джерело правдивої української інформації.
      Але їхні кровожерливі сподівання ніколи не здійсняться. Для цього немає і ніколи не буде законних підстав. Цього не дозволить пробуджена національна свідомість українського народу.
 
 
 
Президент МАУП та МКА                                                   Г.В.Щокін
 
Голова Конфедерації недержавних
вищих закладів освіти України                                            М.Ф.Головатий
 
Керівник Секретаріату
ВГПО «Український вибір»                                                 Л.І.Стеценко
 
Президент Академії наук
вищої школи                                                                         М.І.Дробноход
 
Голова Федерації
патріотичних видань України                                              В.В.Яременко
 
Президент ГО «Антинаклепницька ліга»
(м. Київ)                                                                                Ю.В.Бондар
 
Федерація юристів Києва                                                     В.Г.Короткін
Поділитися посиланням: