Про Академію

Меню

Президентові України Ющенку В.А.
Прем’єр-міністрові України Ю.І.Єханурову

27 Грудня 2005 16:53
Президентові України
Ющенку В.А.
 
Прем’єр-міністрові України
Ю.І.Єханурову
 
 
Шановні панове!
 

Всеукраїнська громадська організація «Антинаклепницька ліга України», яка має за мету викриття різноманітних перекручень і фальсифікацій, участь у вихованні проти упереджень і стереотипів, у тому числі щодо українства, українського менталітету, сприяння у вихованні молоді у дусі патріотизму, національної гордості і самосвідомості висловлює Вам свою повагу і звертається з наступним.

Із приватної розмови з одним із народних депутатів (при необхідності буде повідомлено більш конкретно) нам стало відомо, що нинішній міністр внутрішніх справ Ю.В.Луценко нібито двічі проходив курс лікування у психіатричній клініці. З інших джерел, які заслуговують на увагу нам відомо, що Ю.В.Луценка було комісовано з лав Радянської Армії також у зв’язку із розладом психічного здоров’я.

Враховуючи, що Ю.В.Луценко займає важливу державну посаду, під його керівництвом перебуває не одна сотня тисяч озброєних людей, а також з метою забезпечення прав громадян і організацій на надійний захист своїх прав та інтересів, Антинаклепницька ліга України вимагає проведення медико-психіатричного обстеження громадянина України Ю.В.Луценка.

На нашу думку, про неадекватність Ю.В.Луценка свідчить і той факт, що наламавши вже чимало дров в МВС, не розібравшись за рік із проблемами ДАІ цей безпогонний генерал ставить питання про підпорядкування йому державної прикордонної служби, МНС і протипожежної служби країни. Чи не забагато це для одного недовченого міліціонера?

Історія вчить, що вчасно не усунута з посади особа із диктаторськими замашками може створити вельми великі проблеми для суспільства і людей. В той же час демократичні суспільства зобов’язані вирішувати своєчасно такі проблеми.

Необхідно забезпечити збереження відповідних архівних матеріалів, які мають відношення до піднятого питання.

Про результати обстеження і розгляду цього листа просимо повідомити ВГО «Антинаклепницька ліга України» і українську громадськість.

 
 
За дорученням Президії і
Генеральної дирекції ВГО «Антинаклепницька ліга України»
 
 
 
Віце-президент ВГО
«Антинаклепницька ліга України»                                       Ю.В.Бондар
 
 
Генеральний директор ВГО
«Антинаклепницька ліга України»                                       В.Г.Короткін
Поділитися посиланням: