Про Академію

Меню

Студента МАУП урочисто привітали в Мінмолодьспорту з перемогою

18 Вересня 2015 10:55

17 вересня в Міністерстві молоді та спорту урочисто вітали переможців та призерів чемпіонату світу з боротьби, який проходив у Лас-Вегасі (США) з 7 по 13 вересня цього року.

У прес-конференції взяли участь призери і переможці світової першості – студент МАУП, чемпіон світу Жан Беленюк (85 кг) та чемпіонка світу Оксана Гергель (60 кг); срібний призер Армен Варданян (71 кг); бронзові призери Василь Шуптар (61 кг), Павло Олійник (97 кг) Дімітрій Тімченко (98 кг), Олександр Чернецький (130 кг), Тетяна Кіт (55 кг) та Юлія Ткач (63 кг).

Серед запрошених гостей були: Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, Президент Асоціації спортивної боротьби України Ельбрус Тедеєв (випускник МАУП), Президент Асоціації спортивної боротьби міста Києва Ростислав Щокін (заступник Голови Наглядової ради МАУП).

«Міністерство також здійснило свій внесок в успішний виступ наших борців. З нашого боку було вчасно та в повному обсязі профінансовано тренувальні збори та поїздка наших спортсменів на цей важливий чемпіонат. Я на особистому контролі триматиму вчасну виплату призових», - зауважив Ігор Жданов.

Міністр щиро подякував спортсменам, їх наставникам – тренерам, та всій команді, яка працювала над перемогою у Лас-Вегасі та вручив відомчі подяки і квіти. Також Ігор Жданов вручив посвідчення заслужених майстрів спорту Олександру Чернецькому та Дімітрію Тімченко.

«Чому перемогли? Бо кожен займався своєю справою. Міністерство молоді та спорту, дійсно, вчасно надавало фінансування на проведення тренувальних зборів та відбірних змагань. НОК стимулював по-своєму. Головні тренери об’єктивно відібрали кращих з кращих для участі у цих змаганнях. Тому і маємо позитивний результат», - зазначив Ельбрус Тедеєв.

По закінченню зустрічі відбулося колективне фотографування та спілкування журналістів зі спортсменами і тренерами про шлях до перемоги.

Поділитися посиланням: