Меню

Прийом студентів технікумів до МАУП

12 Липня 2005 15:19

12 липня 2005 року студентське товариство найбільшого гуманітарно-економічного вузу України – Міжрегіональної Академії управління персоналом – поповнилось новими достойниками. Ними стали понад 70 випускників Київського індустріального та Київського будівельного технікумів, що вирішили продовжити навчання у нашому вузі. Студенти будуть зараховані одразу на ІІІ-ій курс факультетів післядипломної освіти МАУП, і опановуватимуть нові для себе спеціальності: промисловий менеджмент, фінансовий менеджмент, економіка та управління бізнесом, облік і аудит.

Привітав молодих людей перший віце-президент академії, ректор МАУП, професор Микола Головатий. Він же і вручив їм студентські квитки. Микола Федорович зазначив, зокрема, що з кожним роком все додається випускників технікумів, які хочуть здобути вищу освіту, і роблять свій вибір саме на користь Міжрегіональної академії управління персоналом. Невипадково за результатами Рейтингу вищих закладів освіти України «Софія Київська» МАУП визнано кращим недержавним вузом. «В академії навчаються студенти з 25 країн світу. Але справжня еліта – це ви. І на сьогоднішній день ви маєте можливість вчитися у вузі з найкращими українськими традиціями», – підкреслив ректор.

На цей час дипломи академії про вищу освіту вже отримали 152 молодих спеціалістів – колишніх випускників технікумів. Багато хто з них нині опановують магістерські програми МАУП.

Поділитися посиланням: