Про Академію

Меню

Професор Олена Туриніна захистила докторську дисертацію в МАУП

06 Липня 2010 15:51

Нещодавно у Міжрегіональні Академії управління персоналом відбулося засідання Спеціалізованої Вченої Ради, на якому було заслухано захист докторської дисертації в галузі психології професора кафедри загальної та практичної психології Олени Леонтіївни Туриніної.

Працюючи в Академії з 2001 року на посаді заступника кафедри загальної та практичної психології, Олена Леонтіївна викладає психологію для студентів багатьох спеціальностей, представлених в Академії. Працюючи в сфері психологічної освіти з 1989 року, Олена Леонтіївна оптимізувала навчальний процес студентів, плідно працювала над навчально-методичним забезпеченням, про що говорять численні підручники і посібники, за якими навчаються студенти МАУП та інших навчальних закладів.

Днями пані Туриніна захистила дисертацію у формі наукової доповіді на здобуття наукового ступеню доктора наук у галузі психології за темою «Соціально-психологічні основи особистісно-професійного розвитку майбутніх психологів». І ця сфера обрана для дослідження не випадково, адже пошукач працює в цій галузі понад двадцять років і готує саме майбутніх психологів. Як дослідник психології та педагогіки, автор дисертації присвятила свою працю теоретичному обґрунтуванню та емпіричному вивченню особистісно-професійного розвитку майбутнього психолога в умовах навчання у вищому навчальному закладі. За темою дисертаційного дослідження підготовлено 7 навчальних посібників, 26 статей у наукових фахових виданнях та 34 навчальні програми та тестові завдання.

Проведений публічний захист дисертації виявив високий науковий та професійний рівень дослідження докторанта, що вплинуло на схвальні відгуки провідних науковців та членів Спеціалізованої Вченої Ради. За результатами одностайного голосування пошукачеві було присвоєно науковий ступінь доктора наук в галузі психології.

Таким чином, МАУП має розвиває науковий потенціал своїх співробітників і з запрошує всіх вдосконалювати свій науковий рівень і досягати нових вершин.

Поділитися посиланням: