Про Академію

Меню

Психолог і тренер Ірина Стойков запрошує на тренінги

07 Червня 2011 13:14

До уваги всіх, хто цікавиться психологією і працює у цій сфері викладач кафедри медичної психології, психолог і тренер Ірина Юріївна Стойков Психологічної лабораторії МАУП презентує авторські тренінги за наступними темами:

-         Напрямки психотерапії і методи психокорекції  (методами гештальт, символ драми, арт-терапії, пісочної терапії)(30 годин)

-         Трансформація негативних установок (Робота зі страхами і невирішеними проблемами)(індивідуальне та групові методи корекції)

-         кризове консультування (30 годин)

-         Основи консультування, техніки ведення діалогу(30 годин)

-         Гештальт-напрямок(30 годин)

-         Методи арт-терапії в роботі психолога(30 годин)

-         Індивідуальне консультування

-         Психологія емоцій

До терапевтичних груп можуть входити усі охочі, а спеціалізовані ціле направлені тренінги передбачають цільову аудиторію: психологів, студентів відповідних напрямків навчання, соціальні працівники та педагоги. Крім того, терапевтичні групи можуть бути сформовані за темами і бути орієнтовані на аудиторію.

Мінімальний курс, після якого МАУП видає сертифікат, становить 30 годин. Більша кількість годин дає можливість отримати як терапевтичні, так і практичні навички і самостійно займатися психологічним консультуванням.

Тож, запрошуємо взяти участь у тренінгах, відкрийте для себе нове і цікаве

у світі психології!

Поділитися посиланням: