Про Академію

Меню

ПСИХОЛОГІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ Межрегіональної Академії Управління Персоналом

18 Липня 2011 12:14

Психологічна лабораторія кафедри загальної психології Інституту Соціальних наук і самоврядування ім. Г.Алієва створена 1 травня 2011 року.   

Лабораторія практичної психології у своїй діяльності керується Законами України “Про наукову і науково-технічну діяльність”, “Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки”, “Про освіту”, “Про вищу освіту”, “Про охорону прав на винаходи і корисні моделі”, “Про авторське право і суміжні права”, Концепцією науково-технологічного та інноваційного розвитку України, іншими нормативно-правовими актами України, Статутом МАУП, Положеннями академії та Положенням про психологічну лабораторію.

Метою діяльності психологічної лабораторії є проведення сесій психологічного консультування, групової психотерапевтичної тренінгової роботи, супервізійних занять викладачів зі студентами та магістрами.

ЗАПРОШУЄ ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У  ПСИХОЛОГІЧНИХ ТРЕНІНГАХ

Лабораторію очолює завідувач, яким призначено Федосову Людмилу Олексіївну – досвідченого психолога, педагога, яка з з 2008 по 2011 рік очолювала Центр психологічної діагностики та консультування МАУП. Викладачі, докторанти, аспіранти, магістранти та студенти залучаються до роботи у складі лабораторії на умовах трудових договорів відповідно до договорів підряду. Психологічні тренінги та групові консультації проводять тренери з досвідом тренерської роботи – Коваленко Тетяна Миколаївна (тренер з перинатальної психології, ведуча стажування на робочому місці психолога психіатричної лікарні), Тарасов Володимир Михайлович (гештальт-терапевт, ведучий тренінгу впевненості в собі), Сапожнікова Віра Олександрівна (тренер з пісочної терапії, ведуча тренінгу для тренерів), Ковальська Тетяна Леонідівна (тренер з арт-терапії, ведуча тренінгу по роботі з дітьми та підлітками), Стойков Ірина Юріївна (ведуча основ психологічного консультування) та інші. На базі психологічної лабораторії можуть отримати практичний досвід молоді тренери – студенти-психологи. Готують свої проекти Верхошинська Людмила та Годун Яна – нові напрацювання з напрямку арт-терапії та тренінг «Терапія подружніх та батьківсько-дитячих пар».

Також на базі психологічної лабораторії можна отримати кваліфіковану психологічну допомогу з різних питань. Можливо залучення при цьому лікарів відповідного профілю. Пропонуються консультації з питань профорієнтації та профконсультації (Гуртовенко Оксана Сергіївна).

Запрошуємо до плідного співробітництва!

Звертатись за телефонами: 050 699-16-23, 063 817-58-37, 050 241-70-34,
або писати на
e-mail: [email protected]

Поділитися посиланням: