Психологічна наука і практика

22 Листопада 2005 14:24

Відомо, що в МАУП багато уваги приділяють фізичному та психологічному здоров’ю. Зокрема, цими днями відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Психологічна наука і практика: соціально-психологічні проблеми удосконалення організаторської діяльності». У міжнародному форумі взяли участь науковці, професори, студенти з усієї України та з-за кордону.  Учасників конференції вітали віце-президент з науково-дослідної роботи МАУП, доктор біологічних наук, професор Віталій Гайченко та доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології МАУП Наум Коломінський. Вони відзначили важливість таких форумів та побажали гостям Академії плідної та цікавої дискусії.

Роботу форуму було розділено на пленарні та секційні засідання, на яких обговорювали цікаві й актуальні питання. Зокрема, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри практичної психології Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького Тамара Яценко звернула увагу на порівняльний аналіз академічної та практичної психології у контексті психологічного підходу. Досконало тему «Актуальні проблеми соціалізації особистості в сучасних умовах розвитку суспільства» дослідила доктор філософських наук, професор, завідувач лабораторії соціальної психології Інституту психології ім. Г.С. Костюка АПН України Валентина Москаленко. Цікавою була доповідь кандидата філософських наук, професора, завідувача кафедри психології, педагогіки та конфліктології Києво-Могилянської Академії Андрія Гірника, який дослідив підвищення ефективності управлінської діяльності та мотивацію діяльності в громадських організаціях. Про удосконалення організаторської діяльності керівника як проблему соціальної психології розповів Наум Коломінський.

Секційні засідання було розділено на чотири секції, учасники кожної обговорювали різні актуальні теми, які викликали зацікавленість і активні дискусії.

За матеріалами конференції заплановано видати науковий збірник.

Поділитися посиланням: