Про Академію

Меню

«Радість потрібно знаходити у мистецтві» – Олександр Вістгоф

10 Жовтня 2014 12:58

Художник, фотограф, мультиплікатор, творець оригінальних свічок – ні, це не компанія творчих людей, це все про талановиту особистість – Олександра Вістгофа, який днями завітав до Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Зустріч, присвячена відзначенню Дня художника,  відбулася у Міжнародному бібліотечно-інформаційному центрі ім. Ярослава Мудрого.

Олександр Вістгоф – художник вищої категорії, викладач образотворчого мистецтва Німецької Євангелістично-Лютеранської церкви Святої Катерини, мультиплікатор науково-популярних та ігрових мультфільмів.  На зустрічі студенти ознайомилися з надзвичайними талантами Олександра Павловича.

 

Художник Вістгоф. Олександр Вістгов почав захоплюватися малюванням ще з дитинства. Після війни у школі, в якій навчався маленький Сашко, художники-оформлювачі працювали над відновленням навчального закладу, а хлопець днями спостерігав за їхньою роботою. З тих пір у Олександра з’явилася велика жага до малювання. В МАУП художник презентував виставку «Гармонія душі художника», де виставив свої найкращі картини, написані у різних течіях та стилях. Так, студенти могли полюбуватися неперевершеними натюрмортами із квітів, полотнами із використанням вітражної техніки, картинами написаними під течією японської культури, творами із акварелі.

  

Фотограф Вістгов.Крім красивих полотен студенти Академії також могли помилуватися світлинами Олександра Павловича. За його словами, захоплення фотографувати з’явилося вже у зрілому віці.

Мультиплікатор Вістгоф. Цікавим мультфільмом «Капітан Туссі»  власного виробництва здивував Олександр Вістгоф усіх присутніх. У стрічці йшлося про дівчинку, яка любила слухати розповіді свого батька про далекі морські подорожі та захоплюючі пригоди. Ця дівчинка мріяла, що можливо і їй колись доведеться стати на капітанський місток морського корабля. Після перегляду мультиплікатор розповів студентам про особливості створення мультфільму.

Свічкар Вістгоф. Також Олександр Павлович розповів про своє захоплення зі створення оригінальних свічок. «Мені доручили позайматися литтям свічок з людьми з розумовою відсталістю. Саме таке заняття допомагає відволіктися цим людям від їх страшної долі.І я переконаний, що радість потрібно знаходити у мистецтві!» - зазначив митець.

Маючи так багато талантів, ми не могли не спитати звідки Олександр Вістгов черпає своє натхнення, на що він відповів: «У житті буває багато важких моментів, і коли мені сумно або боляче, я пишу картини. Якщо говорити про позитивне натхнення, то я знаходжу його у дружбі, адже дружба – це справжній людський скарб».

Наприкінці зустрічі художник відзначив, що сьогодні молодь дуже обдарована  і побажав студентам розвивати свої таланти. Також митець запропонував усім охочим завітати до його гуртка і навчитися писати картини.

 

На довгу пам'ять про зустріч зі студентами МАУП старший бібліотекар Людмила Рог презентувала Олександру Вістгофу книжки від Академії.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: