Результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2007/2008 н.р.
Список підрозділів ПУ МАУП, студенти яких брали участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади 2007/2008 н.р.
№ п/п |
Назва підрозділу |
Кількість учасників |
К-ть переможців |
1. |
Інститут міжнародної економіки і фінансів ім. княгині Ольги |
83 |
16 |
2. |
Інститут права ім. князя Володимира Великого
|
24 |
3 |
3. |
Український військово-козацький інститут муніципального менеджменту та місцевого самоврядування ім. Святослава Хороброго |
2 |
– |
4. |
Українсько-Азербайджанський інститут соціальних наук Г. Алієва |
17 |
6 |
5. |
Українсько-Арабський інститут міжнародних відносин ім. Аверроеса |
54 |
9 |
6. |
Українсько-Південно-Африканський інститут політичного лідерства та лінгвістики ім. Н. Мандели |
2 |
2 |
7. |
Українсько-Російський інститут менеджменту та бізнесу ім. Б. Хмельницького |
62 |
5 |
8. |
Українсько-Угорський інститут кібернетики ім. А. Гьонца |
9 |
2 |
Список регіональних підрозділів МАУП, студенти яких брали участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади 2007/2008 н.р.
№ п/п |
Назва підрозділу |
Кількість учасників |
К-ть переможців |
1. |
Білоцерківський інститут МАУП |
6 |
2 |
2. |
Бориспільський інститут МАУП |
7 |
– |
3. |
Вінницький інститут МАУП |
8 |
– |
4. |
Волинський інститут ім. Липинського МАУП |
8 |
– |
5. |
Дніпродзержинський інститут МАУП |
2 |
– |
6. |
Дніпропетровський інститут МАУП |
2 |
– |
7. |
Донецький інститут МАУП |
4 |
– |
8. |
Краснодонський інститут МАУП |
1 |
– |
9. |
Луганський інститут МАУП |
1 |
– |
10. |
Львівський інститут МАУП |
16 |
5 |
11. |
Одеський інститут МАУП |
5 |
– |
12. |
Полтавський інститут МАУП |
6 |
1 |
13. |
Придунайська філія МАУП |
4 |
1 |
14. |
Сєвєродонецький інститут МАУП |
2 |
|
15. |
Тернопільський інститут МАУП |
4 |
1 |
16. |
Хмельницький інститут МАУП |
6 |
1 |
17. |
Черкаський інститут МАУП |
2 |
– |
18. |
Чернігівський інститут МАУП ім. Героїв Крут |
4 |
– |
19. |
Яготинський інститут МАУП |
23 |
6 |
Переможці
І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2007/2008 н.р.
з навчальних дисциплін та спеціальностей
№ |
прізвище, ім’я, по батькові |
курс |
Інститут |
місце |
олімпіада |
1. |
Мігаліна Вікторія Олексіївна |
1 |
Львівський інститут МАУП |
1 |
з навчальної дисципліни “Англійська мова” |
2. |
Тацюк Катерина Олександрівна |
2 |
Українсько-Арабський інститут міжнародних відносин ім. Аверроеса |
2 | |
3. |
Гамула Зоряна Любомирівна |
3 |
Українсько-Арабський інститут міжнародних відносин ім. Аверроеса |
3 | |
4. |
Чан Фам В’єт Хоанг |
3 |
Інститут міжнародної економіки і фінансів |
1 |
з навчальної дисципліни “Інвестиційна діяльність” |
5. |
Дзигал Марія Олександрівна |
4 |
Інститут міжнародної економіки і фінансів ім. княгині Ольги |
2 | |
6. |
Кантировський Роман Володимирович |
3 |
Інститут міжнародної економіки і фінансів |
3 | |
7. |
Костюк Артем Олександрович |
3 |
Білоцерківська філія МАУП |
1 |
з навчальної дисципліни “Інформатика” |
8. |
Васаган Максим Миколайович |
2 |
Українсько-Угорський інститут кібернетики |
2 | |
9. |
Масалига Андрій Вікторович |
2 |
Українсько-Угорський інститут кібернетики |
3 | |
10. |
Пляскіна Вікторія Олегівна |
1 |
Білоцерківська філія МАУП |
1 |
з навчальної дисципліни “Математика” |
11. |
Волик Олексій Володимирович |
1 |
Інститут міжнародної економіки і фінансів |
2 | |
12. |
Мельник Ірина Сергіївна |
1 |
Українсько-Російський інститут менеджменту та бізнесу ім. Б. Хмельницького |
3 | |
13. |
Гойко Аліна Анатоліївна |
5 |
Українсько-Азербайджан-ський інститут соціальних наук Г. Алієва |
1 |
з навчальної дисципліни “Медична психологія” |
14. |
Рукосуєва Олена Ігорівна |
5 |
Українсько-Азербайд-жанський інститут соціальних наук Г. Алієва |
2 | |
15. |
Чепорнюк Євген Геннадійович |
4 |
Українсько-Азербайд-жанський інститут соціальних наук Г. Алієва |
3 | |
16. |
Ісаєва Наталія Олегівна |
2 |
Українсько-Південно-Африканський інститут політичного лідерства та лінгвістики ім. Н. Мандели |
1 |
з навчальної дисципліни “Німецька мова” |
17. |
Івченко Мілана Миколаївна |
3 |
Українсько-Південно-Африканський інститут політичного лідерства та лінгвістики ім. Н. Мандели |
2 | |
18. |
Бурлачук Анна Володимирівна |
4 |
Хмельницький інститут МАУП
|
3 | |
19. |
Самкова Дарія Михайлівна |
4 |
Інститут міжнародної економіки і фінансів |
1 |
з навчальної дисципліни “Податкова система України»
|
20. |
Шевченко Тетяна Олександрівна |
4 |
Інститут міжнародної економіки і фінансів |
2 | |
21. |
Лютак Яна Валеріївна |
4 |
Інститут міжнародної економіки і фінансів |
3 | |
22. |
Плесконос Юлія Вікторівна |
3 |
Українсько-Арабський інститут міжнародних відносин ім. Аверроеса |
1 |
з навчальної дисципліни “Політологія” |
23. |
Аскерова Есміра Ахмедага кизи |
3 |
Інститут права ім. князя Володимира Великого |
2 | |
24. |
Берегов Олександр Володимирович |
3 |
Українсько-Азербайд-жанський інститут соціальних наук Г. Алієва |
3 | |
25. |
Щербіна Олексій Леонідович |
5 |
Українсько-Арабський інститут міжнародних відносин ім. Аверроеса |
1 |
зі спеціальності «Менеджмент зовнішньо-економічної діяльності» |
26. |
Вечеринська Інна Сергіївна |
5 |
Українсько-Арабський інститут міжнародних відносин ім. Аверроеса |
2 | |
27. |
Гайдай Тетяна Олегівна |
5 |
Українсько-Арабський інститут міжнародних відносин ім. Аверроеса |
3 | |
28. |
Прудников Володимир Олександрович |
5 |
Українсько-Російський інститут менеджменту та бізнесу ім. Б. Хмельницького |
1 |
зі спеціальності «Менеджмент організацій» |
29. |
Бахмет Наталія Володимирівна |
4 |
Полтавський інститут МАУП |
2 | |
30. |
Голуб Орест Михайлович |
5 |
Львівський інститут МАУП |
3 | |
31. |
Пелепець Діна Вікторівна |
5 |
Інститут міжнародної економіки і фінансів |
1 |
зі спеціальності «Банківська справа» |
32. |
Стрембіцька Любов Миколаївна |
5 |
Інститут міжнародної економіки і фінансів |
2 | |
33. |
Мирко Ірина Володимирівна |
5 |
Інститут міжнародної економіки і фінансів |
3 | |
34. |
Макуха Віра Володимирівна |
5 |
Інститут міжнародної економіки і фінансів |
1 |
зі спеціальності «Маркетинг» |
35. |
Галкін Віктор Олексійович |
4 |
Інститут міжнародної економіки і фінансів |
2 | |
36. |
Хрітоненко Оксана Олексіївна |
4 |
Інститут міжнародної економіки і фінансів |
3 | |
37. |
Мурашко Ірина Сергіївна |
3 |
Придунайська філія МАУП |
1 |
зі спеціальності «Облік і аудит» |
38. |
Лавська Яна Григорівна |
4 |
Інститут міжнародної економіки і фінансів |
2 | |
39. |
Маслова Марія Олександрівна |
5 |
Інститут міжнародної економіки і фінансів |
3 | |
40. |
Помян Ян Павлович |
3 |
Українсько-Арабський інститут міжнародних відносин ім. Аверроеса |
1 |
зі спеціальності «Політологія» |
41. |
Лавренюк Іванна Сергіївна |
4 |
Українсько-Арабський інститут міжнародних відносин ім. Аверроеса |
2 | |
42. |
Дуб Антон Сергійович |
4 |
Українсько-Арабський інститут міжнародних відносин ім. Аверроеса |
3 | |
43. |
Патола Володимир Богданович |
3 |
Інститут права ім. князя Володимира Великого |
1 |
зі спеціальності «Правознавство» |
44. |
Головацький Василь Федорович |
4 |
Тернопільський інститут МАУП |
2 | |
45. |
Турська Марія Володимирівна |
5 |
Інститут права ім. князя Володимира Великого |
3 | |
46. |
Крисанова Олена Сергіївна |
4 |
Українсько-Азербайд-жанський інститут соціальних наук Г. Алієва |
1 |
зі спеціальності «Психологія» |
47. |
Литвиненко Катерина Олександрівна |
4 |
Українсько-Азербайд-жанський інститут соціальних наук Г. Алієва |
2 | |
48. |
Жабіна Олена Сергіївна |
5 |
Львівський інститут МАУП |
3 | |
49. |
Глущенко Олена Вадимівна |
4 |
Українсько-Російський інститут менеджменту та бізнесу ім. Б. Хмельницького |
1 |
зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці» |
50. |
Комісаренко Марія Володимирівна |
4 |
Українсько-Російський інститут менеджменту та бізнесу ім. Б. Хмельницького |
2 | |
51. |
Міщенко Анна Валеріївна |
4 |
Українсько-Російський інститут менеджменту та бізнесу ім. Б. Хмельницького |
3 | |
52. |
Демченко Валерій Валерійович |
4 |
Інститут міжнародної економіки і фінансів |
1 |
зі спеціальності «Фінанси»
|
53. |
Нечипір Іванна Романівна |
5 |
Львівський інститут МАУП |
2 | |
54. |
Вінчик Олег Іванович |
5 |
Львівський інститут МАУП |
3 | |
55. |
Бойчук Олег Іванович |
3 |
Яготинський інститут МАУП |
1 |
зі спеціальності «Соціальна робота» |
56. |
Муржа Наталія Михайлівна |
|
Яготинський інститут МАУП |
2 | |
57. |
Хрущ Любов Миколаївна |
|
Яготинський інститут МАУП |
3 | |
58. |
Паладі Юлія Валеріївна |
|
Яготинський інститут МАУП |
1 |
зі спеціальності «Соціологія» |
59. |
Колос Володимир Олександрович |
|
Яготинський інститут МАУП |
2 | |
60. |
Вигулярна Анжела Анатоліївна |
|
Яготинський інститут МАУП |
3 |