Меню

Різдво по-європейськи у Чернівцях

30 Грудня 2010 12:57

У переддень католицького Різдва, яке на Буковині розпочинається 24 грудня, студенти та викладачі двох чернівецьких навчальних закладів: Чернівецької філії МАУП та Училища мистецтв імені Сидора Воробкевича об’єднали свої творчі зусилля та провели «Різдво у Європі».

На святі, яке пройшло після засідання Вченої ради ЧФ МАУП, на якому були присутні посадові особи органів виконавчої влади Тетяна Сарчинська та Ірина Мусаєва, Чернівецької обласної ради – Михайло Герман та вручення дипломів державного зразка випускникам МАУП, відбулося дійство, піднесеність якого забезпечували слово, національний одяг, музичні інструменти та сучасні технічні засоби.

Розповіді про Різдво в трьох європейських країнах, що підсилювалося відео роликами, звучали з уст Людмили Арич, Сергія Кусяка, Ліліани Акостакіой та інших студентів англійською, французькою та німецькою мовами; колядки та щедрівки – українською. Роль мудреця у Вертепі виконував викладач ЧФ МАУП Руслан Назаришин; Іван Куташ та Богдан Гаврилюк віртуозно грали на музичних інструментах різдвяні мелодії.

Відчуття радості та насолоди, піднесення настрою, бажання планувати та проводити інші спільні проекти, яке започаткував викладач двох навчальних закладів – Євген Скрипник – ось що панувало того дня серед присутніх в залі Чернівецької філії МАУП.

Поділитися посиланням: